Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Луцьку

на сторінку

Циркуляційні насоси - важлива частина системи опалення, яка функціонує на примусової циркуляції теплоносія. В такому випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Особливою відзнакою циркуляційного насоса від системи природної циркуляції є той факт, що немає необхідності в установці великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: важливі особливості роботи

Як правило, дане обладнання встановлюється для забезпечення примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також воно використовується для рециркуляції. Під час придбання циркуляційного насоса потрібно звернути увагу на його продуктивність. Для цього враховуються тільки ті втрати, які будут з'являтися в результаті тертя всередині трубопроводу. В даному випадку висота будівлі не має значення. Це можна пояснити тим, що рідина в трубопроводі може штовхати воду в різних напрямках. Завдяки цьому можна використовувати непотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» позначає не конструктивні особливості цього приладу, а його функціональне призначення. На сьогоднішній день все циркуляційні насоси для котлів опалення діляться на дві групи:

  • сухого ходу - використовуються для перекачування гарячої або холодної води, управляються спеціальної автоматикою, відрізняються наявністю запобіжного датчика для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор має робоче колесо, яке знаходиться в рідині (використовується для охолодження ротора і мастила деталей).

Водяні циркуляційні насоси: як замовити в Луцьку?

При виборі відповідного обладнання буде потрібно звертати увагу на такі якості:

  • продуктивність - показує, який обсяг теплоносія насос перекачує через деяку одиницю часу;
  • натиск - позначає різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - великий діаметр допоможе приладу виконувати свою основну роботу набагато швидше;
  • максимальна температура в теплоносії.

Фахівці рекомендують вибирати характеристики насоса таким чином, щоб він міг три рази пропустити через себе рідину. Також слід врахувати, що насоси з сухим ротором зазвичай використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Вони підходять для великих систем.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» представляє вражаючий асортимент надійних товарів за приємною ціною. У нашому каталозі ви можете замовити різноманітні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від популярних компаній. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо вам важко підібрати відповідне пристрій, наші співробітники нададуть вам детальну консультацію і відповіді на всі питання. При бажанні покупця здійснюється доставка (Луцьк та інші міста України). Ми працюємо, щоб ви отримали максимум користі від сучасної техніки.