Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Рівному

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною системи опалення, яка функціонує на примусової циркуляції теплоносія. В даному випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Ключовою відмінністю циркуляційного насоса від системи природної циркуляції є той факт, що немає необхідності у використанні великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: важливі особливості функціонування

В першу чергу дане обладнання призначене для забезпечення примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також його використовують для рециркуляції. Під час придбання циркуляційного насоса потрібно розраховувати його продуктивність. Для цього беруть до уваги тільки ті втрати, які з'являються в результаті тертя всередині трубопроводу. В даному випадку висота будівлі не має значення. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі може штовхати воду в різноманітних напрямках. Завдяки цьому можна встановлювати малопотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» описує не конструктивні особливості цього приладу, а його функціональне призначення. Зараз всі циркуляційні насоси для котлів опалення діляться на дві групи:

  • сухого ходу - призначені для перекачування гарячої або холодної води, управляються спеціальної автоматикою, мають запобіжний датчик для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке лежить в рідини (використовується для охолодження ротора і мастила деталей).

Водяні циркуляційні насоси: як замовити в Рівному?

При покупці відповідного пристрою буде потрібно звертати увагу на такі характеристики:

  • продуктивність - вказує, який обсяг теплоносія насос перекачує через певну одиницю часу;
  • натиск - відображає різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - чим він більший, тим простіше насосу буде виконувати свою роботу;
  • максимальна температура в теплоносії.

Фахівці рекомендують підбирати характеристики насоса таким чином, щоб він зумів тричі пропускати через себе рідину. Також слід врахувати, що насоси з сухим ротором часто використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Їх встановлюють на великі системи.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» представляє широкий асортимент надійних товарів за доступною ціною. У нас ви можете замовити різноманітні моделі насосів для циркуляції теплоносія від популярних компаній. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо ви не можете самостійно вибрати відповідне пристосування, наші фахівці нададуть вам детальну консультацію і відповіді на всі питання. При бажанні покупця здійснюється доставка (Рівне та інші міста України). Ми працюємо, щоб наші клієнти отримали максимум задоволення від сучасної техніки.