Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Тернополі

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною системи опалення, яка функціонує на примусової циркуляції теплоносія. В цьому випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Головною відмінністю циркуляційного насоса від системи природної циркуляції є той факт, що немає необхідності у використанні великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: ключові особливості функціонування

Як правило, дане обладнання встановлюється для забезпечення примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також його використовують для рециркуляції. В процесі покупки циркуляційного насоса потрібно розраховувати його продуктивність. Для цього беруть до уваги тільки ті втрати, які з'являються під час тертя всередині трубопроводу. В цьому випадку висота будівлі не важлива. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі штовхає воду в різних напрямках. Завдяки цьому можна встановлювати малопотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» означає не особливості конструкції даного приладу, а його функціональне призначення. Сьогодні всі циркуляційні насоси для котлів опалення діляться на дві групи:

  • сухого ходу - призначені для перекачування гарячої або холодної води, автоматично управляються, мають запобіжний датчик для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке лежить в рідині (вона не тільки охолоджує ротор, а й змащує деталі).

Водяні циркуляційні насоси: як придбати в Тернополі?

При виборі відповідного обладнання важливо звертати увагу на такі характеристики:

  • продуктивність - вказує, який обсяг теплоносія насос може перекачати через задану одиницю часу;
  • натиск - показує на різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - великий діаметр допоможе приладу виконувати свою основну роботу набагато швидше;
  • максимальна температура в теплоносії.

Фахівці радять підбирати характеристики насоса таким чином, щоб він міг тричі пропускати крізь себе рідину. Також необхідно звернути увагу, що насоси з сухим ротором зазвичай використовуються при перекачуванні великого обсягу теплоносія. Вони підходять для великих систем.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує величезний асортимент надійних товарів за приємною ціною. У нашому каталозі ви можете замовити різні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від популярних компаній. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо ви не можете самостійно підібрати відповідне обладнання, наші співробітники нададуть вам повноцінну консультацію і відповіді на всі питання. При бажанні покупця здійснюється доставка (Тернопіль та інші міста України).