Насоси циркуляційні та для підвищення тиску

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Циркуляційні насоси в Закарпатті

на сторінку

Циркуляційні насоси є важливою частиною опалювальної системи, яка працює на примусової циркуляції теплоносія. В цьому випадку не потрібно встановлювати в нижній точці опалення котел. Особливою відзнакою циркуляційного насоса від системи природної циркуляції є той факт, що немає потреби в установці великого діаметра трубопроводу.

Насоси циркуляційні: головні особливості роботи

В першу чергу дане обладнання встановлюється для забезпечення примусового руху теплоносія по замкнутому колу. Також його використовують для рециркуляції. Під час придбання циркуляційного насоса потрібно звернути увагу на його продуктивність. Для цього беруть до уваги тільки ті втрати, які з'являються під час тертя всередині трубопроводу. В цьому випадку висота будівлі не має значення. Це пояснюється тим, що рідина в трубопроводі штовхає воду в різноманітних напрямках. Тому можна встановлювати непотужний насос.

Сама назва «циркуляційний насос» характеризує не особливості конструкції даного пристрою, а його функціональне призначення. Зараз всі циркуляційні насоси для котлів опалення діляться на дві групи:

  • сухого ходу - підходять для перекачування гарячої або холодної води, автоматично управляються, оснащені запобіжником для уникнення перегріву;
  • з мокрим ротором - ротор оснащений також робочим колесом, яке лежить в рідині (вона не тільки охолоджує ротор, а й змащує деталі).

Водяні циркуляційні насоси: як придбати в Закарпатті?

При покупці відповідного обладнання необхідно звертати увагу на дані якості:

  • продуктивність - показивет, який обсяг теплоносія насос перекачує через деяку одиницю часу;
  • натиск - показує на різницю тиску, яке входить в опалювальну систему через насос;
  • діаметр труби - великий діаметр допоможе приладу виконувати свою основну роботу набагато швидше;
  • максимальна температура в теплоносії.

Фахівці радять підбирати характеристики насоса таким чином, щоб він зумів тричі пропускати крізь себе рідину. Також потрібно врахувати, що насоси з сухим ротором зазвичай використовуються для перекачування великого обсягу теплоносія. Їх встановлюють на великі системи.

Де купити циркуляційні насоси?

Інтернет-магазин «Termounion» пропонує широкий асортимент якісних товарів за приємною ціною. У нас ви можете замовити різноманітні варіанти насосів для циркуляції теплоносія від популярних компаній. Ми займаємося продажем систем водопостачання та опалення. Якщо вам важко вибрати відповідне пристрій, наші співробітники нададуть вам детальну консультацію і відповіді на всі питання. При необхідності здійснюється доставка (Закарпаття та інші міста України). Ми працюємо, щоб наші клієнти отримали максимум задоволення від сучасної техніки.