Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Львові

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і постачання води - важливі моменти повсякденного комфорту. Принципову роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках грають насосні станції.

Насоси для насосних станцій: особливості та призначення

Основними критеріями вибору насосів є їх потужність і продуктивність. Слід усвідомлювати, що однаково погано на роботу можуть вплинути як вибір надто маленької, так і надто великої потужності. Недостатні показники стануть причиною порушення роботи, а підвищені спровокують виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для середньостатистичного приватного будинку достатньо потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб більш точно визначитися з характеристиками потужності параметрами, потрібно також знати площу, яка забезпечує ділянку і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Крім цього, вам необхідно враховувати параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, враховуйте глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковою перевагою насоса буде наявність захисту від перегріву і «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою стане дистанційна або автоматична система управління, висоту забору води.

Види насосних станцій необхідно вибирати в залежності від того, які саме цілі ви поставили перед приладами. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливання саду та городу підійдуть самовсмоктувальні або глибинні насоси. При цьому заглибні варіанти потрібно використовувати, коли вода залягає на поверхні нижче 8 м, а якщо менше, то відмінно підходить самовсмоктувальна водонасосна система.

Ключова перевага насосів для зважених (поверхневого) типу - в їх компактності. Крім цього, таке обладнання коштує менше заглибних моделей.

Розрізняють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підійде для рідин з твердими домішками і абразивами, а також вибухо-і вогненебезпечних речовин. Найпоширеніше завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Однак водяні системи також застосовуються в сфері промисловості, установках проти пожежі, сільськогосподарській сфері, спортивних установках і на десятках інших об'єктів.

Де у Львові купити водонасосні станції?

Замовити перевірене обладнання ви зможете в інтернет-магазині Termounion. Ми Порадуємо вас такими перевагами:

  • розумні ціни на весь асортимент продукції;
  • оперативна доставка в різні міста України (Львів та інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих представників магазину.

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!