Насоси до станцій

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси до насосних станцій в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Принципи вибору насоса

Комфортне проживання у приватному заміському будинку в наш час вже немислимо без холодного та гарячого водопостачання, опалення, каналізації, – словом, всіх тих зручностей, які ми давно вже вважаємо само собою зрозумілими в повсякденному житті.

Для того, щоб подати воду із колодязя чи свердловини у будинок, забезпечити, наприклад, полив саду або газону, може бути використано таке насосне обладнання як самовсмоктуючі насоси (насосні станції) і свердловинні заглибні насоси.

У разі, коли відстань до поверхні води невелика (до 8 метрів), найбільш простим та зручним способом її підйому на поверхню буде установка самовсмоктуючого насоса. Якщо ж рівень залягання води нижчий за 8 метрів, або якість води на цьому рівні вас не влаштовує, то варто розглянути варіанти із застосуванням занурювальних свердловинних насосів.

Поверхневий (самовсмоктуючий) насос в будинок – найкращий вибір для дачі в тому випадку, якщо вам потрібно відкачувати воду з неглибокого колодязя або довколишнього водойми. На відміну від заглибних насосів, самовсмоктуючий насос без праці можна переносити, що, погодьтеся, дуже зручно. Крім того такі насоси дешевші заглибних. Поверхневі насоси працюють, знаходячись на поверхні (у воду опускається тільки забірний кінець спеціального шланга), як в безпосередній близькості від води, так і на віддалі.

За допомогою поверхневих насосів струменевого і вихрового типу здійснюються подача і перекачування чистої води. Неприйнятним є перекачування вибухонебезпечних або легкозаймистих рідин, а також вміст у них волокнистих і абразивних твердих домішок. Перекачування може проводитися з колодязя, свердловини, водойми та накопичувальної ємності або бака, також поверхневі насоси застосовуються в системах водопостачання. Основні галузі застосування поверхневих насосів: побутова, господарська і промислова сфера, установки підвищення тиску, протипожежні установки, високонапірні миючі пристрої, сільське господарство, спортивні споруди, системи теплопостачання, охолодження та кондиціонування. І, звичайно ж, вже назване зрошення ділянок і садів, а також наповнення басейнів.

Експлуатація та характеристики насосів до станцій

Глибина всмоктування у поверхневих насосів обмежена – насосу необхідно і затягнути воду в свій корпус, і направити її потім по трубопроводу. У насосів нормальної глибини всмоктування її значення знаходиться в межах п'яти-восьми метрів (варіант, який годиться виключно для річок, озер і неглибоких колодязів).

При виборі насоса слід враховувати, що йому потрібен запас потужності для виштовхування води і доставки її безпосередньо до місця водорозбору, тобто, необхідно вибирати насос, який створює достатній напір після себе (напірний трубопровід).

Існує різновид поверхневих самоусмоктувальних насосів, здатних піднімати воду з більшої глибини. Це так звані поверхневі самовсмоктуючі насоси з виносним ежектором. В даний час існують насоси, здатні витягати воду з колодязів та свердловин глибиною до 30 м і діаметром 4'' і більше.

Перегляньте наш каталог, виберіть той насос, який сподобається, та звертайтесь до нас – ми зробимо вам знижку, щоб ви змогли купити насос у Львові дійсно за найнижчими цінами.