Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Чернівцях

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і водопостачання - важливі моменти повсякденного комфорту. Важливу роль у створенні оптимальних умов життя в приватних будинках відіграють насосні станції.

Насоси для насосних станцій: призначення і особливості

Головними параметрами вибору насосів є їх продуктивність і потужність. Важливо розуміти, що однаково погано на функціонування можуть впливати як вибір замалої, так і дуже великої потужності. Недостатні показники стануть причиною порушень, а завищені будуть провокувати виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для звичайного приватного будинку вистачає потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб ще точніше визначитися з характеристиками потужності показниками, необхідно також знати площа ділянки постачання і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Також вам потрібно звернути увагу на параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, враховуйте глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковим плюсом насоса буде наявність захисту від перегрівання і «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою буде дистанційна або автоматична система управління, висоту водозабору.

Види насосних станцій слід вибирати в залежності від того, які саме завдання ви поставили перед приладами. Так, для відкачування води з колодязя або свердловини з метою поливання городу та саду підійдуть свердловинні заглибні або самовсмоктувальні насоси. При цьому заглибні варіанти слід використовувати, коли вода залягла на поверхні нижче 8 м, а якщо вище, то цілком підійде самовсмоктувальна водонасосна система.

Очевидна перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх компактності. Також таке обладнання коштує менше заглибних варіантів.

Виділяють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підходить для рідин з твердими домішками і абразивами, а також вогне- та вибухонебезпечних речовин. Найпоширеніше завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Але водяні системи також використовуються в сфері промисловості, протипожежних установках, сільському господарстві, установках спортивного типу та на масі інших об'єктів.

Де в Чернівцях купити водонасосні станції?

Замовити перевірене обладнання ви зможете в інтернет-магазині Termounion. Ми Порадуємо вас наступними перевагами:

  • помірні ціни на весь асортимент товарів;
  • оперативна доставка в різні міста України (Чернівці та інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих менеджерів.

У нас в продажу є водяні насоси від таких марок, як Forwater, «Енергонасоси», Pedrollo.

Подаруйте собі якість і комфорт - разом з магазином Termounion!