Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Івано-Франківську

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і постачання води - ключові моменти повсякденного комфорту. Принципову роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках відіграють насосні станції.

Насоси для насосних станцій: особливості та призначення

Основними критеріями вибору насосів є їх потужність і продуктивність. Слід усвідомлювати, що однаково погано на роботу можуть впливати як вибір надто маленько], так і надто великої потужності. Недостатні показники призведуть порушення роботи, а завищені будуть провокувати виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для звичайного приватного будинку вистачає потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб ще точніше визначитися з характеристиками потужності параметрами, потрібно також знати площа ділянки постачання і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Крім цього, вам потрібно звернути увагу на параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, вам варто врахувати глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковою перевагою насоса буде наявність захисту від перегрівання і «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - плюсом стане дистанційна або автоматична система управління, висоту забору води.

Види насосних станцій слід вибирати виходячи з того, які саме завдання ви ставите перед обладнанням. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливання саду та городу підходять самовсмоктувальні або глибинні насоси. При цьому заглибні варіанти потрібно використовувати, коли вода залягла на поверхні нижче 8 м, а якщо вище, то цілком підійде самовсмоктувальна водонасосна система.

Ключова перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх компактності. Крім цього, таке обладнання коштує менше заглибних моделей.

Виділяють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підійде для рідин з твердими домішками і абразивами, а також вогне- та вибухонебезпечних речовин. Найпоширеніше завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Але водяні системи також застосовуються в промисловій сфері, протипожежних установках, сільськогосподарській сфері, установках спортивного типу та на десятках інших об'єктів.

Де в Івано-Франківську купити водонасосні станції?

Замовити надійне обладнання ви можете в інтернет-магазині Termounion. Ми порадуємо Вас наступними перевагами:

  • розумні ціни на весь асортимент товарів;
  • швидка доставка в різні міста України (Івано-Франківськ та інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих менеджерів.

У нас в продажу є водяні насоси від таких виробників, як Forwater, «Енергонасоси», Pedrollo.

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!