Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Києві

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і водопостачання - важливі моменти щоденного комфорту. Принципову роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках грають насосні станції.

Насоси для насосних станцій: особливості та призначення

Головними параметрами вибору насосів є їх продуктивність і потужність. Слід усвідомлювати, що однаково погано на функціонування можуть вплинути як вибір надто маленькою, так і дуже великої потужності. Недостатні показники призведуть порушень, а підвищені будуть провокувати виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для середньостатистичного приватного будинку достатньо потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб більш точно визначитися з характеристиками потужності показниками, слід також знати площу ділянки постачання і глибину, на яку піднімається водна маса.

Крім цього, вам необхідно звернути увагу на параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, враховуйте глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковою перевагою насоса буде захист від перегріву і «сухого ходу». Нарешті, вам слід дізнатися обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою стане дистанційна або автоматична система управління, висоту водозабору.

Види насосних станцій слід вибирати в залежності від того, які саме цілі ви ставите перед приладами. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливу городу та саду підійдуть свердловинні заглибні або самовсмоктувальні насоси. При цьому заглибні варіанти краще застосовувати, коли вода залягла на поверхні нижче 8 м, а якщо вище, то відмінно підходить самовсмоктувальна водонасосна система.

Ключова перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх маленькому розмірі. Також таке обладнання коштує менше заглибних варіантів.

Розрізняють поверхневі водонасосні системи вихрового і струменевого типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підійде для рідин з твердими домішками і абразивами, а також вибухо-і вогненебезпечних речовин. Найпоширеніше завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Але водяні системи також застосовуються в промисловій сфері, установках проти пожежі, сільському господарстві, спортивних установках і на десятках інших об'єктів.

Де В Києві купити водонасосні станції?

Замовити надійне обладнання ви можете в інтернет-магазині Termounion. Ми подаруємо вам наступні переваги:

  • помірні ціни на весь асортимент товарів;
  • швидка доставка в різні міста України (Київ та інші населені пункти);
  • консультування кваліфікованих представників магазину.

У нас в продажу є водяні насоси від таких виробників, як «Енергонасоси», Pedrollo, Forwater.

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!