Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Луцьку

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і водопостачання - основні моменти щоденного комфорту. Принципову роль у створенні оптимальних умов життя в приватних будинках грають насосні станції.

Насоси для насосних станцій: призначення і особливості

Головними критеріями вибору насосів є їх продуктивність і потужність. Слід усвідомлювати, що однаково негативно на функціонування можуть вплинути як вибір замалою, так і дуже великої потужності. Недостатні показники стануть причиною порушень, а завищені спровокують виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для середньостатистичного приватного будинку достатньо потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб більш точно визначитися з характеристиками потужності показниками, потрібно також знати площу, яка забезпечує ділянку і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Також вам потрібно враховувати параметри продуктивності. Щоб коректно з ними визначитися, вам варто врахувати глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковою перевагою насоса стане наявність захисту від перегріву і «сухого ходу». Нарешті, вам слід дізнатися обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою буде дистанційна або автоматична система управління, висоту водозабору.

Види насосних станцій необхідно вибирати в залежності від того, які саме цілі ви поставили перед приладами. Так, для відкачування води з колодязя або свердловини з метою поливання городу та саду підійдуть самовсмоктувальні або глибинні насоси. При цьому заглибні варіанти слід використовувати, коли вода залягає на поверхні більше 8 м, а якщо вище, то відмінно підходить самовсмоктувальна водонасосна система.

Важлива перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх компактності. Також таке обладнання коштує менше заглибних варіантів.

Розрізняють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підходить для рідин з абразивними і твердими речовинами, а також вогне- та вибухонебезпечних речовин. Основне завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Однак водяні системи також застосовуються в сфері промисловості, протипожежних установках, сільськогосподарській сфері, установках спортивного типу та на десятках інших об'єктів.

Де в Луцьку купити водонасосні станції?

Замовити надійне обладнання ви можете в інтернет-магазині Termounion. Ми порадуємо Вас такими перевагами:

  • демократичні ціни на весь асортимент продукції;
  • оперативна доставка в різні міста України (Луцьк та інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих представників магазину.

У нас в продажу є водяні насоси від таких виробників, як «Енергонасоси», Pedrollo, Forwater.

Подаруйте собі якість і комфорт - разом з магазином Termounion!