Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Рівному

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і постачання води - ключові моменти щоденного комфорту. Важливу роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках грають насосні станції.

Насоси для насосних станцій: призначення і особливості

Основними параметрами вибору насосів є їх продуктивність і потужність. Слід усвідомлювати, що однаково негативно на функціонування можуть впливати як вибір надто маленько], так і надто великої потужності. Недостатні показники стануть причиною порушень, а підвищені будуть провокувати виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для звичайного приватного будинку достатньо потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб більш точно визначитися з характеристиками потужності показниками, потрібно також знати площу ділянки постачання і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Крім цього, вам необхідно враховувати параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, враховуйте глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковим плюсом насоса стане наявність захисту від перегрівання і «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою буде автоматична або дистанційна система управління, висоту водозабору.

Види насосних станцій слід вибирати в залежності від того, які саме цілі ви ставите перед приладами. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливання городу та саду підходять свердловинні заглибні або самовсмоктувальні насоси. При цьому заглибні варіанти краще застосовувати, коли вода залягає на поверхні більше 8 м, а якщо вище, то цілком підходить самовсмоктувальна водонасосна система.

Ключова перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх компактності. Також дане обладнання коштує менше заглибних моделей.

Виділяють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підходить для рідин з абразивними і твердими речовинами, а також вибухо-і вогненебезпечних речовин. Найпоширеніше завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою зрошення території. Однак водяні системи також застосовуються в сфері промисловості, установках проти пожежі, сільськогосподарській сфері, спортивних установках і на десятках інших об'єктів.

Де в Рівному купити водонасосні станції?

Замовити якісне обладнання ви можете в інтернет-магазині Termounion. Ми порадуємо Вас такими перевагами:

  • розумні ціни на весь асортимент продукції;
  • швидка доставка в різні міста України (Рівне та інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих представників магазину.

У нас в продажу є водяні насоси від таких виробників, як Forwater, «Енергонасоси», Pedrollo.

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!