Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Тернополі

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і постачання води - ключові моменти щоденного комфорту. Важливу роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках відіграють насосні станції.

Насоси для насосних станцій: призначення і особливості

Ключовими критеріями вибору насосів є їх продуктивність і потужність. Важливо розуміти, що однаково погано на роботу можуть впливати як вибір замалої, так і надто великої потужності. Недостатні показники стануть причиною порушення роботи, а завищені будуть провокувати виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для звичайного приватного будинку вистачає потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб більш точно визначитися з характеристиками потужності показниками, слід також знати площа ділянки постачання і глибину, на яку потрібно піднімати водну масу.

Також вам потрібно звернути увагу на показники продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, враховуйте глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковою гідністю насоса стане захист від перегрівання та «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - перевагою буде дистанційна або автоматична система управління, висоту забору води.

Види насосних станцій необхідно вибирати виходячи з того, які саме цілі ви ставите перед приладами. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливу саду і городу підійдуть самовсмоктувальні або глибинні насоси. При цьому заглибні варіанти потрібно застосовувати, коли вода залягла на поверхні нижче 8 м, а якщо менше, то відмінно підійде самовсмоктувальна водонасосна система.

Ключова перевага насосів для самовсмоктувального (поверхневого) типу - в їх компактності. Також дане обладнання коштує менше заглибних моделей.

Розрізняють поверхневі водонасосні системи струменевого і вихрового типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підійде для рідин з абразивними і твердими речовинами, а також вогне- та вибухонебезпечних речовин. Основне завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою поливу території. Однак водяні системи також використовуються в промисловій сфері, протипожежних установках, сільськогосподарській сфері, спортивних установках і на десятках інших об'єктів.

Де в Тернополі купити водонасосні станції?

Замовити надійне обладнання ви можете в інтернет-магазині Termounion. Ми подаруємо вам такими перевагами:

  • розумні ціни на весь асортимент продукції;
  • швидка доставка в різні міста України (Тернопіль та інші населені пункти);
  • консультування кваліфікованих менеджерів.

У нас в продажу є водяні насоси від таких брендів, як Forwater, Pedrollo, «Енергонасоси».

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!