Насоси поверхневі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси для насосних станцій в Закарпатті

на сторінку

Каналізація, опалювальна система і водопостачання - основні моменти повсякденного комфорту. Принципову роль у створенні відповідний умов життя в приватних будинках відіграють насосні станції.

Насоси для насосних станцій: особливості та призначення

Ключовими параметрами вибору насосів є їх потужність і продуктивність. Важливо розуміти, що однаково негативно на роботу можуть впливати як вибір надто маленької, так і дуже великої потужності. Недостатні показники призведуть порушення роботи, а підвищені спровокують виснаження свердловини і накопичення мулу.

Наприклад, для середньостатистичного приватного будинку достатньо потужності від 600 до 1500 Вт. Щоб ще точніше визначитися з характеристиками потужності параметрами, необхідно також знати площа яке забезпечується ділянки і глибину, на яку піднімається водна маса.

Крім цього, вам потрібно врахувати параметри продуктивності. Щоб правильно з ними визначитися, вам варто врахувати глибину свердловини і рівні води: основний, статичний і динамічний.

Додатковим плюсом насоса буде наявність захисту від перегріву і «сухого ходу». Нарешті, дізнайтеся обсяг гідроакумулятора, спосіб управління - плюсом буде дистанційна або автоматична система управління, висоту забору води.

Види насосних станцій слід вибирати в залежності від того, які саме завдання ви ставите перед приладами. Так, для відкачування води зі свердловини або колодязя з метою поливу городу та саду підійдуть самовсмоктувальні або глибинні насоси. При цьому заглибні моделі краще застосовувати, коли вода залягає на поверхні нижче 8 м, а якщо менше, то відмінно підійде самовсмоктувальна водонасосна система.

Важлива перевага насосів для зважених (поверхневого) типу - в їх маленькому розмірі. Крім цього, дане обладнання коштує менше заглибних моделей.

Розрізняють поверхневі водонасосні системи вихрового і струменевого типів. Кожна з них призначена для перекачування чистої води і не підходить для рідин з твердими домішками і абразивами, а також вогне- та вибухонебезпечних речовин. Головне завдання станцій подачі води - в перекачуванні з метою зрошення території. Однак водяні системи також застосовуються в промисловій сфері, установках проти пожежі, сільському господарстві, установках спортивного типу та на десятках інших об'єктів.

Де в Закарпатті купити водонасосні станції?

Замовити надійне обладнання ви зможете в інтернет-магазині Termounion. Ми порадуємо вас наступними перевагами:

  • демократичні ціни на весь асортимент продукції;
  • швидка доставка в різні міста України (Закарпаття і інші населені пункти);
  • консультації кваліфікованих менеджерів.

У нас в продажу є водяні насоси від таких виробників, як Forwater, «Енергонасоси», Pedrollo.

Порадуйте себе комфортом і якістю - разом з магазином Termounion!