Насоси дренажні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Дренажні насоси в Львові

на сторінку

Щоб усунути надлишок стічних вод, застосовується такий пристрій, як дренажний насос. Наслідки таких явищ, як сильні опади, повені, аварії можуть бути усунені за допомогою особливих гідравлічних систем.

Особливості дренажних насосів

Спочатку насоси дренажного типу були призначені для відкачування рідини з підвалів, які затоплені водою. В наші дні область використання даних приладів значно збільшилася. Тепер вони працюють також в свердловинах, басейнах, котлованах і колодязях, затоплених слабозабрудненої рідиною. Також дренажні насоси виступають надійними помічниками на виробництві: ці прилади навіть включають в процес технологічної роботи.

Інноваційні заглибні насосні станції можуть відкачувати стічні води майже повністю. У деяких моделях залишковий рівень води становив не більше 3 мм.

Більшість приладів розраховано на перекачку рідини, в якій є домішки розміром не більше 10 мм. Однак також є прилади, які здатні качати рідкі речовини, діаметр твердих частинок в яких становить до 4 см.

Якщо розглянути будову пристрою в загальному вигляді, варто виділити наступні елементи:

  • електричний двигун;
  • розташована на валу крильчатка;
  • насосний вузол, який обладнаний збірними патрубком;
  • герметичний корпус, всередині якого розміщуються робочі елементи;
  • автовимикачі, який включається або вимикається залежно від висоти рідини.

Існують десятки альтернативних способів використовувати водонасосні заглибні станції. Це можуть бути зрошення городів і садів, перекачування відстояних каналізаційних вод, перероблення побутових стоків, відкачування промислового зливу і інші варіанти.

Зміст домішок з довгими волокнами, твердих і великих частинок не стане перешкодою для відкачування.

невеликий розмір, легкість у використанні, багатофункціональність роблять заглибні водонасосні станції незамінними помічниками у вирішенні побутових питань.

Де у Львові купити водяні дренажні насоси?

Головна запорука того, що придбане вами пристрій прослужить як можна довше, - покупка продукції від надійних виробників. Інтернет-магазин Termounion неодмінно порадує вас такими перевагами:

  • приємні ціни на всю продукцію;
  • оперативна і зручна доставка в будь-яку точку України (Львів та інші міста);
  • можливість задати питання щодо вибору нашим співробітникам;
  • гарантовану якість.

У нас в продажі - дренажні насоси таких брендів, як Kenle, «Енергонасоси», Forwater. Замовити цікаву для вас модель ви можете всього в кілька кліків. Робіть своє життя комфортніше разом з Termounion!