Aquatica

Фільтри

Діапазон цін

Насоси дренажні Aquatica в Чернівцях

на сторінку

Насоси дренажні Aquatica

Дренажні насоси - це незамінні помічники в заміському будинку або на дачі. Зазвичай всі нюанси каналізаційної системи приватного будинку намагаються передбачити ще при будівництві.

Дренажні насоси призначаються для відкачування рідин середнього ступеня забруднення. Це можуть бути пісок або тріски, деякий інший сміття. Дренажний насос відкачає воду із затопленого підвалу або льоху - після опадів, повені або ж іншої надзвичайної причини. Протилежне застосування дренажного насоса - наповнення басейнів, ванн, накопичувальних ємностей. Насоси дренажного типу здатні подавати воду в фонтани та системи поливу, перекачувати відстійні води в каналізації, переробляти побутове стік.

Дренажні насоси Aquatica відкачують і перекачують чисту і малозабруднених воду в побуті. Це обладнання від українського виробника, покликане за розумну ціну виконувати якісну роботу. Дренажний насос Aquatica оснащений автоматичним вимикачем поплавкового типу. Поплавок опускається до певного рівня - насос вимикається до моменту початку сухого ходу. Можливий також автоматичний режим роботи. Простота в експлуатації є суттєвим плюсом для техніки Aquatica. Дренажні насоси компактні; тип двигуна - асинхронний, термозахист вбудована в обмотку. Робоча напруга - 220В. Робочий напір - до 48м. Максимальна глибина занурення - до 5 м. Максимальний можливий діаметр твердих частинок - до 5мм.

Насоси Aquatica надійні і прості в експлуатації. Вони не підведуть вас у важку хвилину і виконають свою роботу цілком і повністю. Довіртеся українському виробнику - придбати дренажний насос Aquatica можна в нашому інтернет-магазині.