Euroaqua

Фільтри

Діапазон цін

Насоси дренажні Euroaqua в Луцьку

на сторінку

Насоси дренажні Euroaqua

Насосні системи й насоси продовжують робити життя мільйонів сімей комфортніше день за днем. Для приватного або заміського будинку це незамінна, скоріше навіть необхідна техніка.

Якщо ви грамотно і завбачливо підходите до процесу побудови і проектування свого майбутнього будинку, то напевно знаєте, що дренажна система, як і каналізаційна, передбачається саме на етапі проектування.

Дренажні насоси призначені для контролю за рівнем грунтових і поверхневих вод, для відкачування надлишку з підвалу або приямків.

Дренажні насоси Euroaqua з'явилися на українському ринку в 2005 році. З тих пір Euroaqua з кожним роком продовжує підкорювати покупців якістю, широким асортиментом і надійністю своєї продукції. Euroaqua адаптує свою продукцію для кліматичних умов нашої країни - для такого обладнання, як насос, це важлива подробиця. Насос виконує величезну і важливу роботу, на ньому «лежить відповідальність» - саме тому дренажний насос повинен відповідати всім вимогам.

Дренажні насоси Euroaqua виконують такі функції: подача чистої води з відкритих водойм; відкачування дощової та побутової стічної води без твердих частинок і волокнистих тел. Оригінальна призначення цих насосів - полив саду чи городу. Вода для такого поливу також забирається з річки чи водойми.

Корпус дренажного насоса Euroaqua виконаний з високоміцного технополімера. Вал - з нержавіючої сталі. В обмотку двигуна вбудована тепловий захист. Насос комплектується датчиком рівня води. Функціонує в автоматичному режимі.