Forwater

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Дренажні насоси Forwater в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Дренажні насоси призначені для відкачування дощових, грунтових вод. Також можна використовувати дренажний насос для поливу саду і городу.

Щоб визначитися з типом і специфікацією дренажного насоса, необхідно з самого початку знати, коли, де і як ви будете використовувати свій насос. У тому випадку, якщо дренажна система вже встановлена ​​і насос буде використовуватися час від часу, він може бути компактним. Якщо ж ви плануєте повноцінну дренажну систему, то і насос вам знадобиться соотвествующий. Тут пора звернутися до тих, хто протягом багатьох років лідирує на ринку насосного обладнання.

Дренажні насоси фірми Forwater прості, надійні і економічні у використанні. Це і є головні критерії при виборі насоса. Хороший насос - це той, який стабільно і справно виконує свої функції. І саме цими якостями володіють Forwater.

Корпус і робоче колесо дренажних насосів Forwater виготовлені з алюмінію; механічне ущільнення - керамографіт. Однофазний закритий вентильований двигун. Насос оснащений термореле.

В комплекті поставляється поплавок. З вимикачем поплавця робота насоса здійснюється в автоматичному режимі, насос забезпечений від перегріву і сухого ходу.

Варіації моделей, представлені в нашому інтернет-магазині. Дозволять вам вибрати оптимальний насос для ваших потреб.

Forwater - це виробник, який створив своє ім'я на якості та довгих роках бездоганної роботи. Це один з кращих варіантів для вибору дренажного насоса. З Forwater ви можете бути впевнені в тому, що робота буде виконана на совість.