Насоси дренажні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Дренажні насоси в Івано-Франківську

на сторінку

Щоб видалити надлишок стічних вод, застосовується такий пристрій, як дренажний насос. Наслідки таких явищ, як серйозні опади, повені, аварійні ситуації можуть усуватися за допомогою особливих гідравлічних систем.

Особливості дренажних насосів

Спочатку насоси дренажного типу призначалися для відкачування рідини з підвалів, затоплених водою. В наші дні сфера застосування даних приладів значно збільшилася. Тепер вони працюють також в свердловинах, басейнах, колодязях і котлованах, затоплених рідиною зі слабким забрудненням. Також дренажні насосні станції стають надійними помічниками в виробничих приміщеннях: ці прилади навіть включають в процес технологічної роботи.

Нові заглибні насосні станції здатні відкачати стічні води практично повністю. У певних моделях залишковий рівень води становив не більше 0, 3 см.

В більшості випадків пристрої розраховані на перекачування рідини, в якій знаходяться домішки розміром не більше 10 мм. Але також існують апарати, які здатні качати рідкі речовини, діаметр твердих домішок в яких становить до 40 мм.

Якщо розглядати стандартний дренажний пристрій в загальному вигляді, варто виділити такі елементи:

  • електричний двигун;
  • розташована на валу крильчатка;
  • насосний вузол, який обладнаний збірними патрубком;
  • герметично закритий корпус, всередині якого розміщені робочі елементи;
  • автоматичний вимикач, який проводиться вимикачем включається в залежності від рівня рідини.

Є десятки альтернативних способів використання водонасосні заглибні станції. Це можуть бути полив городів і садів, перекачування відстояних вод каналізації, переробка побутового стоку, відкачка промислових зливів і інші способи.

Зміст довговолокнистих домішків, твердих і великих частинок не стане перешкодою для відкачування.

Невеликий розмір, простота у використанні, різноманітність функцій роблять заглибні водонасосні станції важливими помічниками у вирішенні побутових питань.

Де в Івано-Франківську купити водяні дренажні насоси?

Важливий запорука того, що вибраний вами пристрій буде служити максимально довго, - покупка товарів від перевірених виробників. Інтернет-магазин Termounion неодмінно порадує вас такими перевагами:

  • приємні ціни на всю продукцію;
  • швидка і комфортна доставка в будь-яку точку України (Івано-Франківськ та інші міста);
  • можливість задати питання щодо вибору наших менеджерів;
  • гарантовану якість.

У нас в продажі - дренажні насоси таких виробників, як Forwater, Kenle, «Енергонасоси». Замовити цікаву для вас модель ви можете всього в кілька кліків. Наповнюйте своє життя комфортом разом з Termounion!