Насоси фекальні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Насоси дренажно фекальні в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Що ж це за такий вид насосів насправді? Які це насоси фекальні? Зовні вони, можливо, нагадають вам якусь невелику коробку, яка кріпиться до унітазу, ну або до біде, наприклад, а також до раковини у ванній, до душової кабіни або пральній машині. Такий фекальний насос просто незамінний в тих випадках, коли відсутня яка-небудь можливість сантехнічного обладнання місця, яке знаходиться досить далеко від каналізації.

Такі фекальні насоси легко і швидко вирішують проблему, яку ми маємо в даному випадку. Також вони дивують простотою своєї роботи і надійністю. Встановивши фекальний насос, ви зможете перекачувати рідкі, або тверді відходи на досить великі відстань, при цьому насос для транспортування застосовуватиме воду під напором.

Принцип роботи фекального насосу

Фекальний насос починає свою роботу за допомогою поплавкового механізму. Початок роботи виконується в ту мить, коли рівень води в насосі буде піднятий до своєї максимальної позначки. Далі проводиться первинна транспортування стічних вод за допомогою тонкої труби ( її діаметр - від 23 до 32 мм). Така труба може монтуватися прямо в стіні, вірніше, через неї. Для відкачування стічних вод з унітазу і схожих конструкцій фекальні насоси обладнуються подрібнюючим механізмом, який вирішує проблему подрібнення твердих відходів. Коли стічна рідина надходить у пристрій, запускається насос разом з подрібнюючим ножем , після чого на вихід насоса по трубі передається вже подрібнена маса, яка не становить небезпеки для тонкого трубопроводу.

В даний час в наявності у більшості виробників сантехніки та насосного обладнання є просто величезна кількість різноманітних фекальних насосів різних модифікацій. Вони відрізняються тільки за своїми параметрами. При виборі такого фекального насоса, треба буде в першу чергу визначитися з умовами, в яких він буде використовуватися.

Критерії вибору фекального насосу

Головні параметри, за якими відрізняються фекальні насоси - це потужність насосів, їх габарити, а також максимальна температура стічних вод, ну і відстань, на яку даний фекальний насос їх зможе відкачати. Якщо ви хочете застосовувати фекальний насос на професійному рівні, кращий вибір - потужний фекальний насос, який буде обладнаний трубою більшого діаметра.

Правду кажучи, в заміському будинку вам легко згодиться і невеликий фекальний насос, який обладнаний трубою досить малого діаметру. Також вам, можливо, цікаво буде знати, що в асортименті присутні також фекальні насоси, які встановлюються відразу з душовою кабіною, а також насоси, які експлуатуються шляхом прикріплення тільки до унітазу. Справедливості заради, треба відзначити, що є також фекальні насоси, які переробляють відходи одразу з кількох точок.