Насоси глибинні

Фільтри

Насоси глибинні в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Використання глибинних насосів

Насоси глибинні використовуються, в першу чергу, з метою подачі води з свердловин в побутових умовах. Свердловини при цьому повинні мати внутрішній діаметр 75 мм або більше. Глибинні насоси можуть також використовуватися для подачі води з шахтних колодязів та резервуарів, з відкритих водойм з метою поливу садів, городів і т.д. Об'ємна подача глибинного електронасоса залежить і від глибини залягання води, і від довжини та діаметру використовуваного для насоса шланга, дальності вільного струменя води під час поливу, миття і т.д. З метою запобігання викачування води з колодязя або свердловини, потрібно узгодити продуктивність останніх з об'ємної подачею глибинного насоса за допомогою перекриття вентиля, який встановлений на виході шланга, який веде з свердловини, колодязя і т.д.

Зменшення об'ємної подачі або повне перекриття вентиля цілком можуть привести до перегріву електронасоса і спрацьовування теплового реле. Шланг під час експлуатації потрібно підключати без скручування і перегинів. Щоб уникнути перегріву і псування надлишків кабелю живлення під час роботи електронасосів, не треба залишати його в щільно змотаною бухті: це ускладнить доступ повітря, який охолоджує кабель.

У разі зупинки погружного насоса, який працює, внаслідок спрацювання реле (в разі припинення подачі води, забруднення насоса), а також після випадкового зникнення напруги, включення електронасоса після охолодження реле або в разі появи напруги в електромережі відбувається автоматично.

Явище зниження напруги в мережі живлення при працюючому електронасосів через падіння напруги в проводці, веде до зниження напору, розвиваючого насосом, продуктивності і, як наслідок, до підвищення споживаного струму.

У разі зниження напруги в мережі менше 200 В настійно рекомендується застосовувати автотрансформатор, які відповідає потужності електродвигуна насоса.