Aquatica

Фільтри

Діапазон цін

Насоси глибинні Aquatica в Закарпатті

на сторінку

Насоси глибинні Aquatica 

Глибинні насоси знаходять широке застосування в водопідйомних і розподільчих системах водопостачання. Це може бути підйом води зі свердловини, заповнення автоклава або цистерни, протипожежна, промивна система, подача грунтових вод в систему водопостачання приватного будинку або зрошувальну систему. Як вже можна було зрозуміти, спектр функціонування таких насосів досить широкий і вимоги до них відповідні.

Відцентрові занурені і шнекові насоси від виробника Aquatica - це обладнання від українського виробника. Ці насоси зарекомендували себе як надійна і продуктивна техніка. Це одні з кращих насосів для роботи в побутових умовах.

Середня продуктивність насосів Aquatica коливається від 40 до 180 літрів в хвилину. Залежно від моделі, натиск подачі води - від 170 до 200 метрів. Робоче колесо відцентрових насосів виготовлено з технополімера. Шнек в Ліон шнекового типу - з нержавіючої сталі. Робоча напруга - 220-240.

Відцентрові глибинні насоси Aquatica оснащені кабелем довжиною 10 метрів; тип двигуна - закритий, асинхронний, перемотувати. Двигун знаходиться в масляній ванні, в нього вбудовано теплове реле. Конденсатор, а також теплова і струмовий захисту.

Шнекові глибинні насоси Aquatica мають ідентичний по влаштуванню двигун; вони здатні пропускати більшу кількість домішок у воді - до 500 г/м3.

В цілому глибинний насос фірми Aquatica - прекрасний вибір для просторих заміського будинку - ці насоси дійсно готові забезпечити достатню кількість води для максимально комфортного використання. З глубінними насосами українського виробництва ви вибираєте відразу кілька переваг - це надійність, якість, підтримка вітчизняного виробника.