Euroaqua

Фільтри

Діапазон цін

Насоси глибинні Euroaqua в Закарпатті

на сторінку

Насоси глибинні Euroaqua

Колодязь або свердловина з водою - це економія і турбота про власне здоров'я. Загальновідомо, що грунтові води так званого третього водоносного кулі - ті, які знаходяться на глибині від 30-40 метрів, є найбільш придатними для використання і пиття, а також володіють високими смаковими якостями, багаті мінералами і хімічними сполуками, корисними для організму людини.

Саме для таких свердловин і колодязів призначені глибинні насоси - вони на порядок дорожче поверхневих, а й функції виконують відповідні. Глибинний, або погружной, насос опускається всередину колодязя або свердловини (назовні виводяться труби і кабелі живлення). Таким чином, глибинний насос виконує свою роботу непомітно для вашого ока - ви ж отримуєте найчистішу воду зі свердловини і ніяких рахунків за водопостачання.

Глибинні насоси фірми Euroaqua сміливо можна називати еталоном якості серед насосного обладнання. До погружних насосів ставляться високі вимоги через умови їх роботи, і Euroaqua справляється з цими критеріями на вищому рівні. Корпус насоса, електродвигуна і ведучого вала виготовляються з нержавіючої сталі і є повністю герметичними; вхідний насосний фланець - латунний; механічне ущільнення з керамограніта.

Максимальна глибина занурення насоса Euroaqua становить 140 метрів. Довжина кабелю живлення - 12 метрів. Насос комплектується пультом управління з вбудованим захистом двигуна від перевантаження напруги. Також в насос вбудовано захист від сухого ходу і стрибків тиску.

Глибинні насоси Euroaqua - це вибір для економії і здоров'я. Вибір на користь якісної води, зроблений одного разу, буде відгукуватися вам позитивними результатами знову і знову - адже можна забути про жорстку воду, запах хлору і інші неприємності, пов'язані з центральним водопостачанням.