Forwater

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Станції водопостачання Forwater в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Організація сучасних систем водопостачання в приватних будинках, котеджах і на дачах здійснюється за рахунок установки насосних станцій. Насосна станція являє собою поверхневий насос, який, як правило, здійснює перекачку води з колодязя до приміщення.

Насосні станції водопостачання Forwater

Конструкція наших насосних станцій включає в себе такі основні елементи:

  • корпус насосної частини, який виготовляється з нержавіючої сталі;
  • механічне ущільнення з графітокераміки;
  • робоче колесо і вал двигуна з нержавіючої сталі;
  • алюмінієвий кожух двигуна.

Перше, на що необхідно звернути увагу при виборі насоса, це глибина рівня води під землею.

Технічні характеристики насосної станції Forwater

Представляємо вам основні характеристики нашої насосної станції:

  • тип установки - поверхневий;
  • максимально допустимий напір - 50 м;
  • потужність, споживана станцією - 1100 Вт;
  • якість води, яку може перекачувати станція - чиста;
  • максимально допустима температура рідини - 40° С.

Принцип роботи та особливості насосної станції Forwater

Поверхневий насос здійснює подачу води під тиском з відкритого джерела в гідравлічний акумулятор. Після того, як насос відключиться, водопостачання продовжить здійснюватися за рахунок води, накопиченої під час роботи гідроакумулятора. Далі тиск води в гидроаккумуляторі падає до певного рівня, після чого за допомогою реле тиску знову включиться насос і цикл повториться.

Якщо ви не витратите великі обсяги води за один раз, насос не працюватиме постійно - накопичена вода просто буде надходити з бака. Звертаємо вашу увагу, що шланг, який опускається в колодязь, неодмінно повинен обладнуватися зворотним клапаном. Цей пристрій призначений для того, щоб перешкоджати зливу води з системи назад до колодязя, коли не працює насос.

Насосні станції Forwater можуть використовуватися не тільки з тією метою, щоб забезпечити водопостачання в побуті, а й для автоматичної подачі води під тиском при зрошенні садів і городів. Якщо ви бажаєте організувати водопостачання, яке буде працювати цілий рік, то насосна станція повинна монтуватися в приміщенні, в якому постійно зберігається плюсова температура. У такому випадку, водопровід від колодязя до будинку необхідно закопати в землю на глибину, до якої грунт не промерзне навіть при сильних заморозках. Насосна станція підходить для установки на ділянках, де рівень води розташований не нижче 7 метрів.

Збільшити термін експлуатації насоса можна, вибираючи гідроакумулятор, який відповідатиме обсягам споживання. Більш докладні відомості з цього питання ви можете дізнатися у наших фахівців.

Насосна станція Forwater ціна

Менеджери з відділу продажів нашої компанії допоможуть вам купити відповідну насосну станцію за вигідною ціною. Ми гарантуємо надійність та високу якість обладнання. За консультацією з питань ціни і доставки звертайтеся до наших співробітників.

На насосні станції Forwater надається тривала гарантія терміном на 12 місяців.