Nova Florida

Фільтри

Діапазон цін

Газові димохідні котли Nova Florida в Закарпатті

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Компанія Nova Florida входить до складу італійського концерну Fondital, відомого у світі виробника опалювального обладнання. Під торговою маркою газовий котел Nova Florida виробляється  кілька видів опалювального обладнання, комплектуючі для монтажу системи опалення, а також всі необхідні вузли для роботи котлів опалювання.

Газові настінні котли опалення Nova Florida

Навісний газовий котел Nova Florida закріплюється на стінах приміщення. Котли такого типу  розрізняються по типу камери згоряння, яка може бути відкритою або закритою. Відпрацьовані гази видаляються через коаксіальний димохід. Моделі розділяються на прилади з конвекційним нагрівом теплоносія (води) та на конденсаційні агрегати. Конденсаційні газові котли опалення мають найвищий ККД (коефіцієнт корисної дії), який досягає 98% за рахунок конденсування на спеціальному пристрої парів води, яка знаходиться в суміші відпрацьованих газів.

Для будинків різної житлової площі легко підібрати опалювальний котел в діапазоні потужностей від 13 до 28 кВт. В комплект настінних котлів компанії Nova Florida входить циркуляційний насос, герметичний розширювальний бак та надійна і чутлива автоматика італійського виробництва. Для роботи обладнання потрібна мережа електричного струму 220 в 50 Гц. Основні переваги навісних котлів опалення:

  • невеликі розміри та гарний дизайн;
  • дизайн приладів узгоджується з будь-яким інтер'єром;
  • не потребують окремого приміщення;
  • відсутність необхідності встановлювати складні димоходи;
  • настінні газові котли адаптовані до низького тиску газу;
  • ККД залежить від моделі і складає від 93 до 98%;
  • відносно невелика та прийнятна вартість.