Nova Tec

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Об'єм, л
Монтаж
Підключення до системи опаленння

Бойлери/Водонагрівачі непрямого нагріву Nova Tec Combi в Тернополі

на сторінку

З 2001 року завод компанії Nova Tec, який знаходиться в місті Одеса почав виробництво електричних бойлерів. Для комплектації водонагрівачів Nova Tec використовуються високоякісні компоненти від надійних виробників.

Колектив Nova Tec складається із висококваліфікованих спеціалістів, інженерів і технологів. Всі працівники проходять спеціальну підготовку. Автоматизація виробництва дозволяє добитися максимальної ефективності в роботі.

Nova Tec Combi

Бойлери модельного ряду Nova Tec Combi – це надійні і практичні водонагрівачі, які використовуються для швидкого нагріву води. Водонагрівачі даних моделей характеризуються сучасним дизайном, низькими цінами і європейською якістю. Ця продукція має всі потрібні європейські сертифікати і експортується в країни Європи та Азії.

Всі водонагрівачі Nova Tec мають гарний захист від корозії, дякуючи покриттям з використанням титанової емалі французького виробництва, прості та зручні у використанні та управлінні. 

Товста пінополіуретанова ізоляція надає бойлеру властивості термоса.

Завдяки всім цим характеристикам дана продукція користується величезним попитом у населення. Секрет успіху закладений в постійному удосконаленні якості продукції, підвищенню її надійності і покращенню сервісного обслуговування, яке компанія надає через мережу своїх представництв в різних регіонах України. Тут вас привітно зустрінуть працівники компанії, допоможуть швидко і ефективно вирішити виниклі питання, дадуть професійні консультації і проведуть навчання.

Дані водонагрівачі призначені для вертикального монтажу, мають винесений назовні термометр і регулятор температури.

Водонагрівач Nova Tec Combi – це комбінований бойлер, оскільки він має можливість нагрівати воду двома способами: за допомогою вбудованого теплообмінника непрямого нагріву, якого можна підключити до опалювального котла, і ТЕНа – мідного електронагрівального елемента. Тобто взимку, коли працює опалення, вода буде постійно гарячою без витрат електроенергії, а влітку включають електронагрівальний елемент, хоча і влітку бойлер можна підключати до сонячного колектора.

Робочий бак покритий емаллю з високим вмістом титану для антибактеріального та антикорозійного захисту. Передбачена якісна теплоізоляція та надійний захист від можливого перегріву і підвищеного тиску.

Водонагрівач Nova Tec Combi Left 100 або Nova Tec Combi Right 100 мать об’єм бака 100 л, що достатньо для забезпечення гарячою водою сім’ї до 5 чоловік. Потужність бойлера 1800 Вт.

Водонагрівач Nova Tec Combi  Left 80 та Nova Tec Combi Right 80 мають об’єм 80 л і таку ж потужність, 1800 Вт.

Де можна купити бойлер непрямого нагріву компанії Nova Tec

Сьогодні просто, легко і зручно, з доставкою додому, водонагрівач Nova Tec можна заказати в нашому інтернет-магазині, які займаються продажем систем опалення та водопостачання. Індивідуальним замовникам краще всього оформити доставку через одну із служб доставки. Розрахуватись можна готівкою при отриманні товару, перевіривши його цілісність, якість і комплектацію. Можна також використовувати різні способи безготівкового розрахунку.