Бойлер Nova Tec Compact Over 15 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Бойлер Nova Tec Compact Over 15

Код товару: 11887

Ціна: 2439 грн

Кількість тенів, шт 1
Потужність тенів, кВт 1,5
Вага, кг 7,8
Габарити (ВхШхГ), мм 355-355-325
Максимальна температура нагріву води, C 75
Монтаж над мийкою
Об'єм, л 15
Терморегулятор зовнішній

Водонагрівач Nova Tec Compact Over 15 над мийкою

Особливості моделі:

  • емальований внутрішній бак;
  • додатковий захист - термостат безпеки;
  • магнієвий анод;
  • зовнішній регулятор;
  • полегшений пластиковий корпус і компактний розмір;
  • невелика вага.

Технологія Компакт

Компактні розміри: дозволяє встановити Ваш водонагрівач безпосередньо в місці використання гарячої води, наприклад, під умивальником або раковиною, що значно економить простір.

Економія води: установка водонагрівача безпосередньо в точці відбору води дозволяє скоротити витрати води за час, поки гаряча води надійде по трубопроводу з віддаленого місця нагріву.

Енергозбереження: значно скорочує витрати електроенергії, використаної на підігрів води при подачі з віддаленого водонагрівача.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антимікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коефіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18