Nova Tec

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Бойлери / Водонагрівачі Nova Tec Dry в Рівному

на сторінку

Ви задумалися про покупку бойлера, щоб постійно мати гарячу воду. Купити бойлер закордонного виробницта? Це, як правило, якісно і … дорого. Але на сьогодні це питання вже знято. Якісно і недорого бойлери випускаються і продаються в Україні. Хіт сезону – бойлери з сухим теном Nova Tec Dry.

Вибираючи бойлер більшість людей задає собі питання: з баком якого об’єму брати? якої форми та розміру? з якими установочними характеристиками? з яким теном «сухим» чи «мокрим»?

З першимими трьома питаннями визначитися досить просто. А от «мокрий» чи «сухий» тен вибрати питання трохи складніше. «Мокрий» тен – це вигнута мідна трубка всередині якої знаходиться нагрівальний елемент. Ця трубка безпосередньо контактує з водою, нагріваючи її. На ній часто збирається наліт, який час від часу треба зчищати.

У «сухому» тені нагрівальний елемент знаходиться всередині колби із спеціального матеріалу, яка нагрівається і безпосередньо контактує з водою, а сам тен залишається сухим. Наліт тепер збирається на колбі, а її набагато легше чистити. Оскільки «сухий» тен з водою не контактує, то він набагато довговічніший, ніж «мокрий», проте воду вони нагрівають більш-менш однаково. Ще один плюс водонагрівачів з сухим теном є наявність в більшості цих пристроїв двох нагрівальних елементів. А тому, коли один із цих елементів вийде з ладу, то водонагрівач продовжить працювати, хоч нагрівання води буде відбуватися повільніше.

Бойлер Nova Tec Direсt Dry

Це водонагрівач з «сухим» теном і зовнішнім регулятором температури води. Площа нагріву «сухого» тену є значно вищою, ніж у звичайного мідного, або, як кажуть, "мокрого" нагрівального елемента, дякуючи чому вода нагрівається більш плавніше і рівномірніше, а відкладання нальоту на нагрівальному елементі зменшується. Конструкція водонагрівача Nova Tec Direсt Dry дуже полегшує роботи по обслуговуванню, ремонту і заміні нагрівального елемента, а також підвищує надійність і безпечність даного пристрою.

Є такі моделі: NT-DD 50, NT-DD 80, NT-DD 100, тобто на 50, 80 і 100 літрів. Установка настінна вертикальна. Потужність 1600 Вт (2х800 Вт).

Водонагрівач Nova Tec Digital Dry

Бойлери модельного ряду Digital Dry мають електронне управління з штучним інтелектом, цифровий дисплей, точне налаштування температури води, систему самодіагностики, голосові повідомлення, пульт дистанційного управління, цифровий таймер. Пульт дистанційного управління буває дуже корисним, якщо поганий доступ до блоку управління.

Є такі моделі: NT-DG 50, NT-DG 80, NT-DG 100. Вага, відповідно, 18, 23 і 27 кг. Потужність у всіх однакова: два сухих тени по 800 Вт кожний, тобто 1600 Вт. Антикорозійний захист емальованого бака за допомогою магнієвого анода.

Де купити бойлер з сухим ТЕНом

Якщо ви живете далеко від великих міст, або якщо не хочете завдавати собі клопоту з пошуком потрібного бойлера, то завжди можете звернутися в наш інтернет-магазин termounion.com.ua, що займається продажем систем опалення та водопостачання, звідки вам без всяких проблем доставлять бойлер з сухим теном прямо додому чи у відділення найближчого до вас перевізника.