Оплата і доставка

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт кур’єрськими службами компанії “Нова Пошта“.

Зовнішній вигляд товару перевіряється перед відправкою, щоб уникнути прикрих непорозумінь після його доставки. Після відправки замовлення, на Ваш мобільний телефон прийде повідомлення з номером декларації, по якому ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у Вашому місті за наявності паспорта.

Оплата послуг транспортної компанії відбувається при отриманні замовлення в офісі транспортної компанії. Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна провести на сайті "Нової Пошти". Адміністрація інтернет-магазину не несе відповідальності за розрахунок вартості послуг транспортних компаній.

Самовивіз

Можете забрати товар зі складу або магазину в будні дні з 9:00 до 17:00

м. Львів, вул. Б Хмельницького 225а

Умови оплати

  • Передоплата

Передоплата здійснюється на розрахунковий рахунок, після узгодження з менеджером наявновності товару на складі.

  • Післяоплата

Здійснюється у відділенні “Нової Пошти” при отриманні товару.

  • Безготівковий розрахунок

За допомогою безготівкового розрахунку оплатити товари нашого магазину можуть юридичні та фізичні особи. При оформленні замовлення в інтернет магазині Ви самі формуєте рахунок по позиціях які вас цікавлять.

Ви можете оплатити його через касу будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства. Для отримання товару, після надходження грошей, необхідно надати довіреність від організації, на особу, яка отримує товар, або печатка підприємства. Одержувачу товару видається пакет необхідних документів. Посилка доставляється на склад “Нової пошти” у вашому населеному пункті. Після огляду Ви робите оплату за товар.

Для отримання необхідно пред’явити паспорт і номер вантажної декларації, який повідомить наш менеджер після відправки; терміни доставки від 1 до 3 днів, при наявності товару на складі.