Поліпропіленові труби та фітінг в Львові

на сторінку

Поліпропіленові труби та фітінг

Поліпропіленові труби та їх особливості

Поліпропіленові труби і фітінги застосовуються для монтажу систем водопроводу і опалення як побутового, так і промислового призначення. Вони мають відмінні технічні та експлуатаційні характеристики, що робить їх неймовірно затребуваними на будівельному ринку.

Особливості поліпропіленових труб

В процесі виготовлення у поліпропілен додають спеціальні модифікатори і стабілізатори, які надають готовим виробам неймовірної міцністю і стійкості до високих і низьких температур. Крім цього, труба поліпропіленова, на відміну від металевої, не схильна до корозії, а також утворень на стінках вапняних і сольових відкладень. Саме тому вона має гідний термін експлуатації.

До  позитивних сторін поліпропіленових труб можна також віднести наступне:

  • здатність витримувати досить високі і низькі температури;
  • стійкість до рідких хімічних компонентів, що дозволяє використовувати вироби даного типу в хімічній і нафтопереробній промисловості;
  • низький коефіцієнт теплопровідності, завдяки якому вдається звести до мінімуму витрати тепла в процесі транспортування гарячої води в опалювальний сезон;
  • невелика вага, що спрощує процес доставки.

Поліпропіленові труби бувають одношаровими і багатошаровими. Перший тип виробів використовується для систем водопостачання холодної води, а другий - в опалювальних системах і при монтажі інженерних комунікацій.

Де вигідно купити поліпропіленові фітинги?

Якісні фітінги для пластикових труб забезпечують надійне з'єднання в режимі високих температур і стрибків  внутрішньосистемного тиску. У нашому каталозі представлений значний асортимент цієї продукції в різних розмірах і комбінаціях різьблення. Багатий вибір дозволяє підібрати потрібні деталі для монтажу систем трубопроводу і опалення для житлових, адміністративних і навіть промислових будівель. Під час установки дані вироби не вимагають ізоляції, що дозволяє заощадити час на виконання будівельних монтажних робіт.

У нашому магазині представлені фітінги для труб з різними типами з'єднання (різьбове, фланцеве). Визначитися з відповідним варіантом допоможуть технічні характеристики виробів.

Крім цього, ви зможете придбати паяльник для поліпропілена, за допомогою якого виконується монтаж трубопроводів різного призначення. При виборі такого специфічного обладнання важливо звертати увагу на такі аспекти:

  • Потужність. Від цього параметру залежить час нагрівання паяльника і відповідно швидкість монтажу. Для того, щоб визначити мінімальну потужність, необхідно помножити діаметр труб на значення 10. Така підказка допоможе вибрати прилад з потрібними показниками потужності.
  • Набір насадок. Вибирати обладнання необхідно в комплекті з різноманітними насадками, які мають різні діаметри. Такий набір значно розширить можливості обладнання.
  • Виробник. Краще віддавати перевагу обладнанню іноземного виробника. Одним з кращих паяльників є англійський бренд Blue Ocean. Дешевшу альтернативу для інструментів можна виділити компанію ComfortPlast.

У нашому магазині зібрана продукція від провідних виробників за найвигіднішими цінами. Звертайтеся і ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальне рішення.