Про компанію

Інтернет-магазин “Термоюніон” займається роздрібним продажем систем опалення та водопостачання. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати обладнання та нададуть докладну консультацію. Добитися позитивного результату в спілкуванні нам допомагають насамперед інтереси й побажання покупця.

Ми працюємо для того, щоб Ви отримували максимум комфорту від використання сучасної опалювальної техніки.

Чому в нас дешевше?

  • Цінова політика грунтується на наданні послуг високої якості за прийнятними цінами і на прийнятних умовах.
  • У нас прямі поставки від виробників та офіційних імпортерів.
  • Закуповуючи продукцію великими партіями ми добиваємося великих знижок.

Наша мережа постійно слідкує за новинками, веде гнучку цінову політику із застосуванням різних систем знижок і сезонних розпродажів.

Вся техніка в магазині сертифікована і кожен товар супроводжується гарантією. Та багатьма сервісними центрами по всій Україні.
Ми цінуємо свою репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні.

Наш асортимент налічує понад 4 000 найменувань товарів, тож Ви неодмінно знайдете те, що Вам потрібно! А якщо, бажаєте здійснити ексклюзивне замовлення, Вам потрібно лише оформити замовлення в магазині “Термоюніон” або написати нам листа. Ми доставимо Ваше замовлення в найкоротші терміни та у зручний для Вас час.

Якщо у вас залишились питання або ви не мали змоги зателефонувати нам, Ви можете скористатись нашим сервісом. Наш спеціаліст зателефонує в зручний для вас час.