Інтернет-магазин “Термоюніон” займається роздрібним продажем систем опалення та водопостачання. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати обладнання та нададуть докладну консультацію. Добитися позитивного результату в спілкуванні нам допомагають насамперед інтереси й побажання покупця.

Ми працюємо для того, щоб Ви отримували максимум комфорту від використання сучасної опалювальної техніки.

Чому в нас дешевше?

 • 01/

  Цінова політика грунтується на наданні послуг високої якості за прийнятними цінами і на прийнятних умовах.

 • 02/

  У нас прямі поставки від виробників та офіційних імпортерів.

 • 03/

  Закуповуючи продукцію великими партіями ми добиваємося великих знижок.

 • 04/

  Наша мережа постійно слідкує за новинками, веде гнучку цінову політику із застосуванням різних систем знижок і сезонних розпродажів.

 • 05/

  Вся техніка в магазині сертифікована і кожен товар супроводжується гарантією. Та багатьма сервісними центрами по всій Україні.

 • 06/

  Ми цінуємо свою репутацією, і тому свідомо не продаємо неофіційний або нелегальний товар без гарантії і сервісної підтримки в Україні.

Наш асортимент налічує понад 4 000 найменувань товарів, тож Ви неодмінно знайдете те, що Вам потрібно! А якщо, бажаєте здійснити ексклюзивне замовлення, Вам потрібно лише оформити замовлення в магазині “Термоюніон” або написати нам листа. Ми доставимо Ваше замовлення в найкоротші терміни та у зручний для Вас час.

Якщо у вас залишились питання або ви не мали змоги зателефонувати нам, Ви можете скористатись нашим сервісом. Наш спеціаліст зателефонує в зручний для вас час.

підписуйтесь на наші новини

Та отримуйте найвигідніші пропозиції!

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Ви успішно ввійшли!

H
Ласкаво просимо,

Информация о персональном кабинете:

Особистий кабінет дозволяє вам отримати доступ до інформації про ваші замовлення. Завдяки йому ви також можете переглядати дані про історію та вміст замовлень, їх вартість та статус.

Ласкаво просимо