Радіатор чавунний Demrad Retro 350/180 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Радіатор чавунний Demrad Retro 350/180

Код товару:

Ціна: 1123 грн за 1 ребро

Об'єм, л 1,9
Потужність, Вт 178
Вага, кг 8,6
Країна-виробник товару Туречинна

Радіатор чавунний Demrad Retro 350/180

Чавунні радіатори Demrad Retro є профільним радіатором екстра-класу, які завоювали величезну популярність у багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Приваблива вартість, висока якість і надійність, витончений дизайн основні відмінні риси дизайн радіаторів Demrad Retro. Повністю автоматизована техніка масового серійного виробництва на найбільшому в світі підприємстві з випуску радіаторів, гарантує виготовлення фірмової продукції, що відповідає найвищим вимогам, що пред'являються до якості.

Привабливий зовнішній вигляд радіаторів дозволяє включати їх в дизайн інтер'єру приміщень. Радіатори виготовляються з високоякісного чавуну і не схильні до корозії, що гарантує 50-ти річний термін експлуатації, що стає особливо актуально при експлуатації в українських опалювальних системах. Радіатори оптимальні для установки в системах центрального опалення, як в житлових, так і адміністративних будівлях і спорудах. Великий діаметр прохідного отвору і малий гідравлічний опір чавунних радіаторів, дозволяють успішно використовувати їх в системах з природною циркуляцією.

Ефективне і рівномірне прогрівання повітря за допомогою конвекції, найбільш сприятливий для підтримки здорового мікроклімату в приміщенні. Можливість універсального підключення радіаторів збоку, з будь-якої зі сторін. Чавунні радіатори Retro виробляються в стандартній висоті: 350, 500, 600, 800 мм і довжиною від 4-х до 28-ми секцій. Робочий тиск до 10 атмосфер, температура теплоносія 110 °С. Всі радіатори успішно пройшли випробування в заводських умовах гідравлічним тиском 13 атмосфер. Чавунні радіатори поставляються з набором заглушок і розповітрювачем, що дозволяє легко здійснювати монтаж радіаторів і їх підключення до системи опалення.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18