Радіатори алюмінієві

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Алюмінієві радіатори в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Алюмінієві радіатори вже досить довго користуються популярністю серед споживачів. Їх почали виготовляти у вісімдесятих роках двадцятого століття , і вони швидко витіснили чавунні радіатори , які довго мали « пальму першості» в будинках радянських споживачів .

Алюмінієві радіатори досить швидко і надовго завоювали ринок , і зараз ми спробуємо дізнатися, чому .
Даний вид радіаторів і сьогодні залишається практичним у використанні і широко поширеним - в цьому їм допомагає велика тепловіддача і надійність в боротьбі проти агресивного хімічного впливу теплоносія. Сьогодні такі радіатори так само часто можна зустріти і в житлових будинках , квартирах , і в офісних приміщеннях та інших будівлях.
 

Переваги опалення алюмінієвими радіаторами

Формула успіху алюмінієвих радіаторів - це , крім інших переваг , прийнятна ціна для споживача і високий рівень якості , який говорить сам за себе. Це забезпечує чудову конкурентоспроможність алюмінієвих зразків на ринку опалювального обладнання.

Алюмінієвий радіатор виготовляється шляхом пресування сплаву , який містить 98 % алюмінію. Круглий перетин секції такого радіатора підвищує стійкість до механічних пошкоджень і корозії. До слова , від корозії внутрішню поверхню радіатора захищає ще й спеціальна захисна плівка.
 

Експлуатація алюмінієвих радіаторів

Готовий алюмінієвий радіатор покривається фарбою в електростатичному полі , що змушує осідати порошок барвника вкрай рівномірно і в результаті дає сверхгладкой поверхню.
Ваш алюмінієвий радіатор буде легко чистити , мити і доглядати за ним , це безсумнівний плюс. Фарба, якою їх покривають , є термостійкої , тому перефарбовувати їх вам не буде потрібно.
Висока тепловіддача радіатора і добре продумана конструкція дозволить зробити обігрів ефективним і швидким - в опаленні задіюється максимальна кількість повітряних мас.
Також важливий «бонус» алюмінієвих радіаторів - до них можна додати термоголовку в якості додаткового обладнання , за допомогою якої ви зможете регулювати температуру радіатора , а , отже , і температуру в опалюється.
Стандартна кількість секцій для алюмінієвого радіатора в зборі - 10 секцій. Однак бувають моделі від 3 до 15 ребер завдовжки.
Для алюмінієвих радіаторів в якості теплоносія в більшості випадків використовується вода. Вона не здійснює свого негативного впливу на радіатор завдяки тому , що його внутрішня частина покривається спеціальним полімерним покриттям , яке досить надійно захищає радіатор від окислення.