Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Львові

на сторінку

Практичні та комфортні у використанні, алюмінієві радіатори ще з радянських часів завоювали український ринок, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть працювати дуже довго. У ролі теплоносія в таких пристроях виступає вода - недорогий і практичний варіант для обігріву приміщень.

Плюси і характеристики радіаторів з алюмінію

В числі основних плюсів алюмінієвих секційних батарей потрібно виділити:

  • демократична ціна;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до пошкоджень механічного характеру і корозії;
  • легкість в експлуатації;
  • хороший рівень тепловіддачі.

Використана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є стійкою до нагрівання, так що вам не потрібно буде знову фарбувати батарею. Слід звернути увагу, що в радіаторах такого типу задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів можуть запропонувати два основних види алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі моделі являють собою монолітні конструкції, що створюються за допомогою лиття під високим тиском.

Діаметрально інший спосіб виробництва застосовується в екструдованих виробах. У цьому випадку мова йде про формування під пресом, а далі розрізають на окремі частини.

Прийнято вважати, що литі радіатори більш надійні і міцні, але в інших особливостях екструдовані моделі ні в чому не поступаються.

Безсумнівним плюсом алюмінієвих теплообмінників є невеликий об'єм води, використовуваної з метою опалювати приміщення. По-перше, це економить ресурси, по-друге, дає можливість оперативно регулювати температуру до необхідних параметрів. Це не тільки комфортно, але і робить систему опалення на 30% більш енергоефективною.

Крім цього, батареї з алюмінію є зовні естетичними і прекрасно вписуються майже в будь-який інтер'єр.

Як додаткове обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої відбувається регулювання температури.

Де у Львові купити алюмінієві радіатори?

Замовити у Львові надійні моделі теплообмінників ви зможете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажі - найкраще сучасне обладнання. Кожному клієнту ми готові запропонувати наступні переваги:

  • демократична цінова політика;
  • консультація кваліфікованих фахівців;
  • оперативна доставка по території України (Львів та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо вам виключно кращу продукцію.