Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Чернівцях

на сторінку

Практичні та комфортні в застосуванні, алюмінієві радіатори ще з радянських часів завоювали український ринок, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть працювати роками. В якості теплоносія в даних приладах застосовується вода - дешевий і простий варіант для обігріву приміщень.

Переваги та характеристики батарей з алюмінію

В числі основних переваг алюмінієвих секційних батарей варто відзначити:

  • прийнятна ціна;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до пошкоджень механічного характеру і корозії;
  • легкість в експлуатації;
  • високий рівень тепловіддачі.

Використовувана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є термостійкою, так що вам не потрібно буде знову фарбувати батарею. Слід звернути увагу, що в радіаторах подібної конструкції задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

На сучасному ринку пропонують два основних види алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі батареї являють собою монолітні пристрої, створювані шляхом лиття під сильним тиском.

Діаметрально інший спосіб виготовлення використовується в екструдованих варіантах. У цьому випадку мова йде про формування під пресом, а далі розрізають на окремі частини.

Вважається, що литі радіатори більш міцні і надійні, але в інших характеристиках екструдовані моделі точно не поступаються.

Очевидною перевагою опалювальних конструкцій з алюмінію є маленький обсяг води, використано з метою опалювати приміщення. По-перше, це економно, по-друге, дозволяє оперативно змінити температуру до необхідних параметрів. Це не тільки комфортно, але і робить опалювальну систему на 30% ефективнішою в енергетичному плані.

Крім цього, радіатори з алюмінію мають привабливий зовнішній вигляд і органічно вписуються майже в будь-який інтер'єр.

Як додаткове обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої відбувається регулювання температури.

Де в Чернівцях купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Чернівцях добре зарекомендувані моделі теплообмінників ви можете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажі - якісне сучасне обладнання. Кожному користувачеві ми готові запропонувати такі переваги:

  • приємна цінова політика;
  • консультація компетентних менеджерів;
  • оперативна доставка по території України (Чернівці та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо вам виключно перевірену продукцію.