Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Івано-Франківську

на сторінку

Перевірені роками і комфортні в експлуатації, алюмінієві радіатори давно завоювали український ринок, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть працювати роками. У ролі теплоносія в цих пристроях використовується вода - дешевий і практичний варіант для обігріву приміщень.

Плюси і особливості радіаторів з алюмінію

В числі ключових плюсів алюмінієвих секційних батарей потрібно відзначити:

  • демократична ціна;
  • довговічність;
  • стійкість до пошкоджень механічного характеру і корозії;
  • легкість в експлуатації;
  • хороший рівень тепловіддачі.

Використовувана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є стійкою до нагрівання, так що вам не потрібно буде перефарбовувати батарею. Варто враховувати, що в радіаторах подібної конструкції задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів пропонують два основних типи алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі моделі являють собою монолітні пристрої, які створюються за допомогою лиття під високим тиском.

Принципово інший метод виробництва використовується в екструдованих варіантах. В цьому випадку конструкції формують шляхом пресування, після чого ріжуть на окремі частини.

Вважається, що литі радіатори більш надійні і міцні, але в інших особливостях екструдовані варіанти однозначно не поступаються.

Серйозною перевагою алюмінієвих теплообмінників є маленький обсяг води, яка використовується для опалення. По-перше, це економить ресурси, по-друге, допомагає за нетривалий час регулювати температуру до необхідних параметрів. Це не тільки комфортно, але і робить опалювальну систему майже на третину більш енергоефективною.

Крім цього, радіатори з алюмінію є зовні естетичними і органічно вписуються майже в будь-який інтер'єр.

В якості додаткового обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, завдяки якій здійснюється регулювання температури.

Де в Івано-Франківську купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Івано-Франківську надійні варіанти теплообмінників ви можете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажі - якісне сучасне обладнання. Кожному користувачеві ми пропонуємо такі переваги:

  • демократична цінова політика;
  • консультація кваліфікованих менеджерів;
  • оперативна доставка по території України (Івано-Франківськ та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми піклуємося про свій імідж, тому пропонуємо вам тільки кращу продукцію.