Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Києві

на сторінку

Практичні і зручні в експлуатації, алюмінієві радіатори давно завоювали ринок України, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть в повній справності десятиліттями. У ролі теплоносія в цих пристроях виступає вода - недорогий і практичний варіант для обігріву приміщень.

Переваги та особливості радіаторів з алюмінію

В числі головних переваг алюмінієвих секційних батарей слід зазначити:

  • низька ціна;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до механічних пошкоджень і корозії;
  • простота в експлуатації;
  • хороший рівень тепловіддачі.

Використана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є термостійкою, так що вам не потрібно буде знову фарбувати батарею. Важливо розуміти, що в радіаторах подібної конструкції задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів пропонують два основних типи алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі радіатори представляють собою монолітні пристрої, створювані за допомогою лиття під високим тиском.

Діаметрально інший метод виробництва застосовується в екструдованих виробах. У цьому випадку мова йде про формування під пресом, після чого розрізають на окремі частини.

Вважається, що литі радіатори більш надійні і міцні, проте в інших особливостях екструдовані варіанти точно не поступаються.

Безсумнівною перевагою опалювальних конструкцій з алюмінію є маленький обсяг води, який використовується для опалення. По-перше, це економно, по-друге, допомагає швидко відрегулювати температуру до необхідних параметрів. Це не тільки комфортно, але і робить систему опалення на 30% ефективнішою в енергетичному плані.

Також батареї з алюмінію мають привабливий дизайн і органічно вписуються практично в будь-який інтер'єр.

Як додаткове обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої відбувається регулювання температури.

Де в Києві купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Києві надійні варіанти теплообмінників ви зможете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажу - якісне сучасне обладнання. Кожному замовнику ми пропонуємо наступні переваги:

  • помірна цінова політика;
  • консультація провідних фахівців;
  • швидка доставка в межах України (Київ та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми піклуємося про свій імідж, тому пропонуємо вам виключно перевірену продукцію.