Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Луцьку

на сторінку

Перевірені роками і комфортні у використанні, алюмінієві радіатори ще з 80-х років завоювали ринок України, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть працювати дуже довго. В якості теплоносія в даних моделях виступає вода - економний і простий варіант для обігріву приміщень.

Переваги та особливості радіаторів з алюмінію

В числі ключових плюсів алюмінієвих секційних батарей слід зазначити:

  • прийнятна ціна;
  • довговічність;
  • стійкість до пошкоджень механічного характеру і корозії;
  • простота в експлуатації;
  • високий рівень тепловіддачі.

Застосовувана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є стійкою до нагрівання, тому вам не доведеться перефарбовувати батарею. Слід звернути увагу, що в радіаторах подібної конструкції задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів пропонують два основних види алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі батареї являють собою монолітні пристрої, що створюються за допомогою лиття під сильним тиском.

Діаметрально інший спосіб виробництва застосовується в екструдованих варіантах. В даному випадку мова йде про формування під пресом, після чого ріжуть на окремі частини.

Вважається, що батареї литого типу більш міцні і надійні, але в інших особливостях екструдовані варіанти ні в чому не поступаються.

Очевидним плюсом опалювальних конструкцій з алюмінію є невеликий об'єм води, використані з метою опалювати приміщення. По-перше, це економить ресурси, по-друге, допомагає швидко регулювати температуру до необхідних параметрів. Це не тільки зручно, але й робить опалювальну систему на 30% ефективнішою в енергетичному плані.

Також батареї з алюмінію мають привабливий дизайн і органічно вписуються практично в будь-який інтер'єр.

В якості додаткового обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої відбувається регулювання температури.

Де в Луцьку купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Луцьку перевірені варіанти теплообмінників ви можете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажу - якісне сучасне обладнання. Кожному клієнту ми з радістю запропонуємо такі переваги:

  • демократична цінова політика;
  • консультація компетентних фахівців;
  • оперативна доставка по території України (Луцьк та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми піклуємося про свій імідж, тому пропонуємо вам тільки кращу продукцію.