Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Рівному

на сторінку

Перевірені роками і зручні в експлуатації, алюмінієві радіатори ще з радянських часів завоювали ринок України, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть в повній справності десятиліттями. У ролі теплоносія в таких приладах використовується вода - дешевий і простий варіант для обігріву приміщень.

Плюси і характеристики батарей з алюмінію

В числі основних плюсів алюмінієвих секційних батарей необхідно виділити:

  • низька ціна;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до механічних пошкоджень і корозії;
  • легкість в експлуатації;
  • високий рівень тепловіддачі.

Застосовувана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є термостійкою, так що вам не потрібно буде перефарбовувати батарею. Варто враховувати, що в радіаторах даного виду задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

На сучасному ринку пропонують два основні варіанти алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі моделі являють собою монолітні пристрої, створювані шляхом лиття під високим тиском.

Принципово інший метод виготовлення пропонується в екструдованих варіантах. В цьому випадку конструкції формують шляхом пресування, а далі ріжуть на окремі частини.

Вважається, що батареї литого типу більш міцні і надійні, але в інших показниках екструдовані моделі однозначно не поступаються.

Очевидною перевагою алюмінієвих теплообмінників є маленький обсяг води, який використовується для опалення. По-перше, це економно, по-друге, допомагає за нетривалий час регулювати температуру до потрібних показників. Це не тільки зручно, але й робить опалювальну систему майже на третину більш енергоефективною.

Також радіатори з алюмінію мають привабливий дизайн і прекрасно вписуються майже в будь-який інтер'єр.

В якості додаткового обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої здійснюється регуляція температури.

Де в Рівному купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Рівному добре зарекомендували моделі теплообмінників ви зможете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажу - якісне сучасне обладнання. Кожному користувачеві ми пропонуємо такі переваги:

  • приємна цінова політика;
  • консультація компетентних менеджерів;
  • швидка доставка по Україні (Рівне та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо вам виключно перевірену продукцію.