Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Тернополі

на сторінку

Перевірені роками і комфортні у використанні, алюмінієві радіатори давно завоювали український ринок, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть в повній справності роками. В якості теплоносія в цих моделях використовується вода - економний і простий варіант для обігріву приміщень.

Переваги та особливості радіаторів з алюмінію

В числі основних плюсів алюмінієвих секційних батарей необхідно виділити:

  • демократична ціна;
  • довговічність;
  • стійкість до механічних пошкоджень і корозії;
  • простота в експлуатації;
  • високий рівень тепловіддачі.

Застосовувана в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є стійкою до нагрівання, тому вам не потрібно буде перефарбовувати батарею. Слід звернути увагу, що в радіаторах подібної конструкції задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів пропонують два основних типи алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі моделі являють собою монолітні конструкції, які створюються шляхом лиття під сильним тиском.

Принципово інший метод виробництва пропонується в екструдованих виробах. В цьому випадку конструкції формують шляхом пресування, після чого ріжуть на окремі частини.

Вважається, що литі радіатори більш надійні і міцні, проте в інших показниках екструдовані варіанти ні в чому не поступаються.

Серйозним плюсом алюмінієвих теплообмінників є маленький обсяг води, використовуваної з метою опалювати приміщення. По-перше, це економно, по-друге, дає можливість швидко відрегулювати температуру до необхідних показників. Це не тільки зручно, але й робить опалювальну систему на майже на третину більше ефективної в енергетичному плані.

Крім цього, батареї з алюмінію мають привабливий зовнішній вигляд і прекрасно вписуються практично в будь-який інтер'єр.

Як додаткове обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої відбувається регулювання температури.

Де в Тернополі купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Тернополі перевірені моделі теплообмінників ви можете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажі - перевірене сучасне обладнання. Кожному клієнту ми з радістю запропонуємо такі переваги:

  • демократична цінова політика;
  • консультація провідних фахівців;
  • оперативна доставка по території України (Тернопіль та інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо вам виключно добре зарекомендувала себе.