Алюмінієві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Алюмінієві радіатори в Закарпатті

на сторінку

Практичні та комфортні в застосуванні, алюмінієві радіатори ще з радянських часів завоювали вітчизняний ринок, зарекомендувавши себе як обігрівачі, які будуть служити дуже довго. В якості теплоносія в даних приладах виступає вода - недорогий і практичний варіант для обігріву приміщень.

Переваги та характеристики радіаторів з алюмінію

В числі основних плюсів алюмінієвих секційних батарей необхідно виділити:

  • прийнятна ціна;
  • тривалий термін служби;
  • стійкість до механічних пошкоджень і корозії;
  • легкість в експлуатації;
  • хороший рівень тепловіддачі.

Застосовані в сучасних теплообмінниках з алюмінію фарба є стійкою до нагрівання, так що вам не доведеться знову фарбувати батарею. Слід звернути увагу, що в радіаторах даного виду задіюється максимальна кількість повітряних мас, тому обігрів виходить ефективним і швидким.

У більшості магазинів можуть запропонувати два основних типи алюмінієвих батарей - литі і екструдовані. При цьому литі радіатори представляють собою монолітні пристрої, що створюються за допомогою лиття під сильним тиском.

Діаметрально інший метод виготовлення застосовується в екструдованих виробах. У цьому випадку мова йде про формування під пресом, після чого ріжуть на окремі частини.

Прийнято вважати, що батареї литого типу більш надійні і міцні, проте в інших особливостях екструдовані варіанти однозначно не поступаються.

Очевидним плюсом опалювальних конструкцій з алюмінію є невеликий об'єм води, який використовується для опалення. По-перше, це економить ресурси, по-друге, дає можливість оперативно змінити температуру до необхідних параметрів. Це не тільки комфортно, але і робить систему опалення на 30% ефективнішою в енергетичному плані.

Крім цього, батареї з алюмінію мають привабливий дизайн і органічно вписуються практично в будь-який інтер'єр.

Як додаткове обладнання ви можете підключити до батареї термоголовку, за допомогою якої здійснюється регулювання температури.

Де в Закарпатті купити алюмінієві радіатори?

Замовити в Закарпатті якісні варіанти теплообмінників ви зможете в інтернет-магазині Termounion. У нас у продажі - якісне сучасне обладнання. Кожному клієнту ми пропонуємо такі переваги:

  • помірна цінова політика;
  • консультація провідних фахівців;
  • оперативна доставка в межах України (Закарпаття і інші населені пункти країни);
  • гарантія на кожен товар.

Ми цінуємо свою репутацію, тому пропонуємо вам виключно якісну продукцію.