Радіатори біметалеві

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Біметалеві (біметалічні) радіатори (батареї) в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

За останні роки ринок радіаторів пережив декілька поколінь змін та інновацій. Зараз на перших рядках пріоритетів користувачів стоїть нестандартність конструкції та високі теплопровідні властивості радіатора.

Будова біметалевих радіаторів

Серед інших радіаторів, які пропонуються на ринку, особливе місце займають біметалеві радіатори. Біметалевими вони називаються тому, що під час процесу їхнього виготовлення використовуються одночасно два метали з різними властивостями: алюміній, мідь, чи сталь, в різних поєднаннях. Які властивості має кожен із цих металів? Алюміній відомий своєю хорошою тепловіддачею, а мідь та сталь добре показують себе під час постійних контактів з водяним теплоносієм, не надто піддаючись корозії. Зовнішня частина радіатора виконується із алюмінію – це сприяє збільшенню тепловіддачі приладу. Внутрішня ж – виготовлена із міді чи сталі: вона взаємодіє із водою, і в такому випадку менше руйнується корозією. А алюмінієві частини не окислюються водою. Таким чином, досягається вигідний компроміс між матеріалами, з яких виготовляється радіатор.

Використання біметалічних радіаторів

Даний вид радіаторів також призначений для використання у великомасштабних мережах опалення та із теплоносієм під високим тиском.

Досить доцільно та розумно встановлювати біметалевий радіатор із внутрішнім металом, який співпадає із матеріалом теплообмінника котла, який ви використовуєте у вашій системі опалення. Це продовжить термін експлуатації як котла, так і радіаторів – у випадку з різними металами теплообмінник та радіатор можуть взаємодіяти між собою за посередністю теплоносія, тобто води, в переважній кількості випадків. В деякі біметалеві радіатори також додається металопластик, до тих двох металів, які вже є наявними в конструкції класичного біметалевого радіатора. Біметалеві радіатори відомі своїм довготривалим терміном служби, та дуже високою тепловіддачею. Логічно, що вони ефективно протистоять корозії. Також особливість конструкції зменшують строгість вимог до якості теплоносія. Особливостями конструкції біметалевих радіаторів зумовлена їх вища ціна порівняно із іншими радіаторами. Також вони можуть виходити з ладу при високих температурах – це зумовлено різними коефіцієнтами теплового розширення матеріалів радіаторів.