Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Львові

на сторінку

Високий рівень теплопровідності - одна з ключових характеристик при виборі батареї. Саме тому вагоме місце на сучасному ринку завоювали біметалеві радіатори - пристрої, виготовлені із застосуванням двох металів. Це можуть бути сталь, мідь і алюміній в різноманітних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості використання

В більшості випадків теплообмінники з двох металів використовуються в великомасштабних опалювальних мережах або, коли теплоносій знаходиться під значним тиском.

Є кілька принципових правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • бажано, щоб внутрішній метал збігалися з матеріалом теплообмінника використовуваного котла, - це подовжує період служби;
  • в зв'язку з різницею коефіцієнтів теплового розширення металів, прилади можуть вийти з ладу при значно підвищених температур;
  • хорошою пропозицією є радіатори з додаток до двох металів металопластику - вони можуть похвалитися підвищеною міцністю.

Серед безперечних плюсів біметалевих теплообмінників - відмінний рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Зазвичай радіатори, виготовлені з двох металів, монтують в різних офісах і багатоквартирних житлових будинках. Це пояснюється тим, що такі теплообмінники можуть вживатися з різними теплоносіями.

Якщо порівнювати біметалеві моделі зі старими чавунними батареями, до списку плюсів буде потрібно додати легкість монтування і точність за основними параметрами.

Середній термін служби таких моделей складає чверть століття, тому покупка повністю виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, сучасні теплообмінники з двох металів будуть незамінним рішенням для сімей, в яких є маленькі діти. Біметалеві батареї є нетравмонебезпечні, так як в них немає виступаючих частин.

Перед замовленням варто упевнитися, що ширина і висота обладнання підходять під габарити вашого приміщення. Обов'язково звертайте увагу на такі показники, як висота до підвіконника і дистанція між стінами.

Крім цього, переконайтеся, що декоративне покриття НЕ ушкоджене, так як будь-яка подряпина в результаті може стати передумовою корозії.

Де у Львові купити біметалеві радіатори?

Знайти надійні батареї, виготовлені з двох металів, ви можете в інтернет-магазині Termounion. У списку наших переваг:

  • оперативна доставка по всій Україні (Львів та інші міста нашої країни)
  • розумні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення наших пропозицій;
  • можливість задати питання нашим менеджерам;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - кілька тисяч найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з радістю допоможемо вам зробити розумний вибір.