Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Чернівцях

на сторінку

Високі телопроводні властивості - одна з ключових характеристик при виборі батареї. З цієї причини значуще місце на сучасному ринку завоювали біметалеві радіатори - обігрівачі, які виготовлені з двох металів. Це можуть бути сталь, мідь і алюміній в різних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості використання

В більшості випадків теплообмінники з двох металів застосовуються в великомасштабних опалювальних мережах або в разі, коли теплоносій знаходиться під великим тиском.

Існує кілька ключових правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • в ідеалі потрібно, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника використовуваного котла, - це подовжує період служби;
  • в зв'язку з різницею коефіцієнтів теплового розширення металів обладнання може вийти з ладу при значно підвищених температурах;
  • цікавим варіантом є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони мають підвищену міцність.

Серед безумовних переваг біметалевих теплообмінників - високий рівень теплової віддачі і стійкість до корозії.

Як правило, батареї, які виготовлені з двох металів, монтують в різних офісах і житлових багатоквартирних будинках. Це пов'язано з тим, що дані теплообмінники можуть експлуатуватися з різними теплоносіями.

Якщо порівняти біметалічні моделі зі старими чавунними аналогами, до переліку плюсів варто додати легкість установки і точні характеристики по головним параметрами.

Середньостатистичний термін роботи цих моделей становить чверть століття, так що покупка абсолютно виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, сучасні теплообмінники з двох металів будуть ідеальним рішенням для сімей, в яких є діти. Біметалеві радіатори є нетравмонебезпечні, так як в них немає виступаючих частин.

Перед замовленням важливо переконатися, що ширина і висота обладнання підходять під параметри вашого приміщення. Неодмінно враховуйте такі показники, як висота до підвіконника і відстань між стінами.

Також, упевніться, що декоративне покриття не пошкоджено, так як будь-яка подряпина в підсумку може стати причиною корозії.

Де в Чернівцях купити біметалеві радіатори?

Знайти якісні батареї, виготовлені з двох металів, ви зможете в інтернет-магазині Termounion. До числа наших переваг варто віднести:

  • оперативна доставка по території всієї України (Чернівці та інші міста нашої країни);
  • доступні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення наших пропозицій;
  • можливість грамотної консультації;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - тисячі найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з радістю допоможемо вам зробити розумний вибір.