Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Івано-Франківську

на сторінку

Високі телопроводні властивості - мабуть, найважливіша характеристика при виборі батареї. Саме тому вагоме місце на сучасному ринку завоювали біметалеві радіатори - обігрівачі, виготовлені з двох металів. Це можуть бути мідь, алюміній і сталь в різноманітних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості використання

В більшості випадків теплообмінники з двох металів застосовуються в великомасштабних мережах опалення або в разі, коли теплоносій знаходиться під значним тиском.

Є кілька принципових правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • бажано, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника використовуваного котла, - це подовжує період служби;
  • через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів прилади можуть вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • хорошою пропозицією є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони можуть похвалитися підвищеною міцністю.

Серед безперечних плюсів біметалевих теплообмінників - відмінний рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Зазвичай радіатори, які виготовлені з двох металів, встановлюють в різних офісних приміщеннях і житлових багатоквартирних будинках. Це пов'язано з тим, що ці теплообмінники можуть використовуватися з різними тепловими носіями.

Якщо порівняти біметалеві моделі зі старими чавунними аналогами, до списку переваг буде потрібно додати простоту монтажу і точні характеристики по головним параметрами.

Середній термін роботи цих моделей становить 25 років, так що покупка повністю виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, нові теплообмінники з двох металів стануть ідеальним рішенням для сімей, в яких є діти. Біметалеві батареї мають низький рівень травмонебезпеки, так як в них немає виступів.

Перед замовленням варто переконатися, що ширина і висота приладу підходять під габарити вашого приміщення. Обов'язково звертайте увагу на такі показники, як висота до підвіконника і дистанція між стінами.

Крім цього, переконайтеся, що декоративне покриття не пошкоджено, так як кожна подряпина в результаті може привести до корозійних процесів.

Де в Івано-Франківську купити біметалеві радіатори?

Знайти перевірені батареї, які виготовлені з двох металів, ви зможете в інтернет-магазині Termounion. До числа наших переваг варто віднести:

  • максимально швидка доставка по всій Україні (Івано-Франківськ та інші міста нашої країни);
  • помірні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення асортименту товарів;
  • можливість грамотної консультації;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - кілька тисяч найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з задоволенням допоможемо вам зробити зважений вибір.