Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Києві

на сторінку

Високий рівень теплопровідності - одна з ключових характеристик при виборі батареї. З цієї причини значуще місце на сучасному ринку зайняли біметалеві радіатори - обігрівачі, виготовлені з двох металів. Це можуть бути мідь, алюміній і сталь в різних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: принципи використання

В більшості випадків теплообмінники з двох металів застосовуються в великих мережах опалення або, коли теплоносій знаходиться під великим тиском.

Є кілька принципових правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • бажано, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника застосовуваного котла, - це подовжує час служби;
  • через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів прилади можуть вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • цікавим варіантом є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони можуть похвалитися підвищеною міцністю.

Серед однозначних плюсів біметалевих теплообмінників - високий рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Найчастіше радіатори, виготовлені з двох металів, монтують в різних офісах і житлових багатоквартирних будинках. Це пов'язано з тим, що такі теплообмінники можуть експлуатуватися з різними теплоносіями.

Якщо порівняти біметалеві моделі зі старими чавунними батареями, до списку переваг варто додати простоту установки і точні характеристики по головним параметрам.

Середньостатистичний термін служби цих моделей становить чверть століття, так що покупка повністю виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, сучасні теплообмінники з двох металів виявляться незамінним рішенням для сімей, в яких є маленькі діти. Біметалеві радіатори є нетравмонебезпечні, так як в них немає виступів.

Перед придбанням важливо переконатися, що ширина і висота приладу підходять під габарити вашого приміщення. Обов'язково враховуйте такі показники, як висота до підвіконника і дистанція між стінами.

Також, упевніться, що немає вад на декоративному покритті, так як будь-яка подряпина в результаті може привести до корозійних процесів.

Де в Києві купити біметалеві радіатори?

Знайти якісні батареї, виготовлені з двох металів, ви зможете в інтернет-магазині Termounion. У списку наших переваг:

  • максимально швидка доставка по всій Україні (Київ та інші міста нашої країни);
  • розумні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення асортименту товарів;
  • можливість задати питання нашим менеджерам;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - тисячі найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з радістю допоможемо вам зробити розумний вибір.