Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Луцьку

на сторінку

Високі телопроводні властивості - принципово важлива характеристика при виборі батареї. Саме тому вагоме місце на сучасному ринку зайняли біметалеві радіатори - пристрої, які виготовлені з використанням двох металів. Це можуть бути алюміній, сталь і мідь в різних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: принципи використання

Як правило, теплообмінники з двох металів застосовуються в великомасштабних опалювальних мережах або в разі, коли теплоносій знаходиться під великим тиском.

Є кілька важливих правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • в ідеалі потрібно, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника застосовуваного котла, - це подовжує термін служби;
  • через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів прилади можуть вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • хорошим варіантом є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони мають підвищену міцність.

Серед однозначних плюсів біметалевих теплообмінників - високий рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Зазвичай радіатори, виготовлені з двох металів, монтують в різних офісах і житлових багатоквартирних будинках. Це пояснюється тим, що дані теплообмінники можуть використовуватися з різними теплоносіями.

Якщо порівнювати біметалеву конструкції зі старими чавунними батареями, до переліку плюсів буде потрібно додати легкість встановлення і точність за основними параметрами.

Середній термін служби подібних моделей становить чверть століття, так що покупка повністю виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, сучасні теплообмінники з двох металів стануть незамінним рішенням для сімей, в яких є маленькі діти. Біметалеві радіатори є нетравмонебезпечні, так як в них відсутні виступи.

Перед придбанням потрібно переконатися, що ширина і висота обладнання підходять під габарити вашого приміщення. Неодмінно враховуйте такі показники, як висота до підвіконника і дистанція між стінами.

Також, переконайтеся, що декоративне покриття не пошкоджено, адже кожна подряпина в результаті може привести до корозійних процесів.

Де в Луцьку купити біметалеві радіатори?

Знайти якісні батареї, які виготовлені з двох металів, ви можете в інтернет-магазині Termounion. До числа наших переваг варто віднести:

  • оперативна доставка по території всієї України (Луцьк та інші міста нашої країни);
  • помірні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення наших пропозицій;
  • можливість задати питання нашим менеджерам;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - кілька тисяч найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з задоволенням допоможемо вам зробити розумний вибір.