Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Рівному

на сторінку

Високі телопроводні властивості - принципово важлива характеристика при виборі батареї. Саме тому вагоме місце на сучасному ринку зайняли біметалеві радіатори - обігрівачі, виготовлені із застосуванням двох металів. Це можуть бути алюміній, сталь і мідь в різноманітних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості використання

Як правило, теплообмінники з двох металів використовуються в великомасштабних опалювальних мережах або, коли теплоносій знаходиться під високим тиском.

Існує кілька важливих правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • бажано, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника використовуваного котла, - це подовжує термін служби;
  • у зв'язку з різницею коефіцієнтів теплового розширення металів обладнання може вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • цікавим варіантом є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони мають підвищену міцність.

Серед безперечних переваг біметалевих теплообмінників - високий рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Зазвичай батареї, виготовлені з двох металів, монтують в різних офісних приміщеннях і житлових багатоквартирних будинках. Це пояснюється тим, що такі теплообмінники можуть використовуватися з різними тепловими носіями.

Якщо порівняти біметалеві моделі зі старими чавунними аналогами, до списку плюсів буде потрібно додати легкість монтажу і точність за основними параметрами.

Середній термін роботи цих моделей становить 25 років, тому придбання гарантовано виправдовує грошове вкладення.

Нарешті, нові теплообмінники з двох металів стануть ідеальним рішенням для сімей, в яких є діти. Біметалеві радіатори мають низький рівень травмонебезпеки, так як в них немає виступів.

Перед замовленням потрібно впевнитися, що ширина і висота обладнання підходять під розміри вашого приміщення. Обов'язково звертайте увагу на такі показники, як висота до підвіконника і відстань між стінами.

Крім цього, переконайтеся, що немає вад на декоративному покритті, адже будь-яка подряпина в результаті може стати причиною корозії.

Де в Рівному купити біметалеві радіатори?

Придбати якісні батареї, які виготовлені з двох металів, ви можете в інтернет-магазині Termounion. До числа наших переваг варто віднести:

  • максимально швидка доставка по всій Україні (Рівне та інші міста нашої країни);
  • приємні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення наших пропозицій;
  • можливість задати питання нашим менеджерам;
  • гарантія на весь асортимент продукції.

У нас в продажу - тисячі найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з радістю допоможемо вам зробити ідеальний вибір.