Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Тернополі

на сторінку

Високі телопроводні властивості - одна з ключових характеристик при виборі батареї. З цієї причини значуще місце на сучасному ринку завоювали біметалеві радіатори - обігрівачі, виготовлені з двох металів. Це можуть бути мідь, алюміній і сталь в різних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості використання

В більшості випадків теплообмінники з двох металів використовуються в великомасштабних мережах опалення або в разі, коли теплоносій знаходиться під високим тиском.

Є кілька принципових правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • в ідеалі потрібно, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника використовуваного котла, - це подовжує період служби;
  • через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів обладнання може вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • хорошою пропозицією є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони можуть похвалитися підвищеною міцністю.

Серед безперечних переваг біметалевих теплообмінників - відмінний рівень тепловіддачі і стійкість до корозії.

Як правило, радіатори, які виготовлені з двох металів, встановлюють в різних офісах і житлових багатоквартирних будинках. Це пов'язано з тим, що ці теплообмінники можуть експлуатуватися з різними тепловими носіями.

Якщо порівнювати біметалеві моделі зі старими чавунними радіаторами, до переліку переваг буде потрібно додати легкість монтажу і точність по головним параметрам.

Середньостатистичний термін служби подібних моделей становить 25 років, так що придбання абсолютно виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, нові теплообмінники з двох металів стануть незамінним рішенням для сімей, в яких є маленькі діти. Біметалеві батареї мають низький рівень травмоопасності, так як в них немає виступів.

Перед покупкою потрібно впевнитися, що ширина і висота обладнання підходять під параметри вашого приміщення. Неодмінно звертайте увагу на такі показники, як висота до підвіконника і відстань між стінами.

Також, переконайтеся, що декоративне покриття не пошкоджено, адже будь-яка подряпина в результаті може привести до корозійних процесів.

Де в Тернополі купити біметалеві радіатори?

Замовити перевірені батареї, виготовлені з двох металів, ви зможете в інтернет-магазині Termounion. Серед наших плюсів потрібно виділити:

  • оперативна доставка по всій Україні (Тернопіль та інші міста нашої країни);
  • розумні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення асортименту товарів;
  • можливість проконсультуватися у наших менеджерів;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - тисячі найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з задоволенням допоможемо вам зробити відповідний вибір.