Біметалеві радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора, мм
Тип радіатора

Біметалеві радіатори в Закарпатті

на сторінку

Високий рівень теплопровідності - принципово важлива характеристика при виборі батареї. З цієї причини значуще місце на сучасному ринку зайняли біметалеві радіатори - обігрівачі, які виготовлені із застосуванням двох металів. Це можуть бути мідь, алюміній і сталь в різних поєднаннях.

Біметалеві радіатори: особливості експлуатації

Як правило, теплообмінники з двох металів застосовуються в великомасштабних опалювальних мережах або в разі, коли теплоносій знаходиться під значним тиском.

Існує кілька важливих правил, які допомагають поліпшити експлуатацію біметалевих радіаторів:

  • бажано, щоб внутрішній метал збігався з матеріалом теплообмінника застосовуваного котла, - це подовжує термін служби;
  • через різницю коефіцієнтів теплового розширення металів прилади можуть вийти з ладу при дуже високих температурах;
  • цікавою пропозицією є радіатори з додаванням до двох металів металопластику - вони можуть похвалитися підвищеною міцністю.

Серед безперечних плюсів біметалевих теплообмінників - хороший рівень теплової віддачі і стійкість до корозії.

Як правило, радіатори, які виготовлені з двох металів, встановлюють в різних офісах і житлових багатоквартирних будинках. Це пояснюється тим, що ці теплообмінники можуть експлуатуватися з різними теплоносіями.

Якщо порівнювати біметалічні конструкції зі старими чавунними радіаторами, до числа плюсів можна додати легкість установки і точні характеристики за основними параметрами.

Середньостатистичний термін служби таких моделей складає чверть століття, тому придбання гарантовано виправдовує грошові вкладення.

Нарешті, сучасні теплообмінники з двох металів стануть незамінним рішенням для сімей, в яких є діти. Біметалеві батареї мають низький рівень травмонебезпечності, так як в них відсутні виступи.

Перед покупкою важливо переконатися, що ширина і висота обладнання підходять під параметри вашого приміщення. Обов'язково звертайте увагу на такі показники, як висота до підвіконника і відстань між стінами.

Крім цього, переконайтеся, що немає вад на декоративному покритті, так як будь-яка подряпина в результаті може привести до корозійних процесів.

Де в Закарпатті купити біметалічні радіатори?

Знайти якісні батареї, які виготовлені з двох металів, ви можете в інтернет-магазині Termounion. Серед наших плюсів потрібно виділити:

  • максимально швидка доставка по всій Україні (Закарпаття і інші міста нашої країни);
  • розумні ціни;
  • можливість замовити продукцію за індивідуальними характеристиками;
  • постійне оновлення доступних моделей;
  • можливість проконсультуватися у наших менеджерів;
  • гарантія на весь асортимент товарів.

У нас в продажу - кілька тисяч найменувань систем опалення та водопостачання, і ми з задоволенням допоможемо вам зробити розумний вибір.