Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін

Чавунні радіатори в Львові

на сторінку

Радіатори з чавуну поширені в побуті більше ста років, проте не втратили своєї популярності. Такі обігрівачі - доцільне рішення для побутового обігріву.

Особливості та плюси чавунних радіаторів

Величезну популярність на пострадянському просторі батареям з чавуну дозволили отримати наступні їх плюси:

  • великий термін служби - при періодичному обслуговуванні вони можуть працювати більше півстоліття;
  • невибагливість у догляді - всі заходи полягають у заміні прокладок між секціями і нечасті промивання;
  • інерційність - дані батареї можуть утримувати тепло і віддавати його навіть після відключення котла;
  • бюджетность - економічність самого приладу і способу обігріву приміщення є ще одною вагомою перевагою.

Тим не менш, не варто ігнорувати нюанси роботи батарей з чавуну. Необхідно враховувати, що в даних теплообменниках використовується кілька старих технологій  нагріву. Також серед нюансів - необхідність використання солідної кількості води, велика вага і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також відноситься до списку нюансів, про які слід пам'ятати перед покупкою. Ці теплоносії не можна вдарти чи бити, так як високий ризик втратити радіатора.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не потрібно. В надійних магазинах ви знайдете сучасні і якісні пропозиції, які мають великий список переваг. Нові моделі мають вдвічі меншу вагу і при цьому зберегли тривалий термін служби, а й без того хороші показники передачі тепла ще підвищилися.

До того ж, варіанти з чавуну нового зразка мають стриманий приємний дизайн і відмінно вписуються в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Грамотно підключена батарея з чавуну має середній термін служби 20-30 років, а за фактом цілком може функціонувати до 60 років. Так що подумати про придбання даних теплообмінників варто навіть в тому випадку, якщо ви робите ультрасучасний ремонт. Красива рівна поверхня і добре підібраний колір фарби допоможуть у втіленні незвичайних дизайнерських рішень.

Де у Львові купити чавунні радіатори?

Якщо ви бажаєте знайти для квартири, приватного будинку або виробничого приміщення надійний чавунний радіатор, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви отримуєте такі переваги:

  • низькі ціни на весь асортимент;
  • швидка доставка по всій Україні (Львів та інші населені пункти);
  • підтвердження гарантією якість товарів;
  • найактуальніші варіанти в продажу.

Менеджери нашого магазину із задоволенням допоможуть відповісти на всі питання, що б Ви зробили вигідну покупку.

Робіть своє життя комфортніше разом з нами!