Радіатори чавунні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Чавунні радіатори в Чернівцях

на сторінку

Радіатори з чавуну використовуються в побуті більше століття, але вони не втратили своєї популярності. Дані обігрівачі - економічне рішення для побутового обігріву.

Особливості та переваги чавунних радіаторів

Величезну популярність на пострадянському просторі батареям з чавуну дозволили набути такі переваги:

  • довговічність - при періодичному обслуговуванні вони здатні функціонувати понад півстоліття;
  • простота в обслуговуванні - всі заходи полягають в зміні прокладок між секціями і рідкісному промиванні;
  • інерційність - такі батареї здатні утримувати тепло і віддавати його навіть після виключення котла;
  • бюджетність - економічність самого приладу і способу опалювати приміщення є ще одним вагомим плюсом.

Тим не менш, не варто нехтувати особливостями роботи батарей з чавуну. Необхідно враховувати, що в подібних теплообменниках використовується кілька старих технологій нагріву. Також серед нюансів - необхідність використання солідної кількості води, велика вага і повільне нагрівання.

Крихкість батарей з чавуну також можна віднести до списку нюансів, про які важливо пам'ятати перед покупкою. Ці теплоносії не можна вдарити чи бити, так як високий ризик залишитися без радіатора.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не потрібно. В надійних магазинах ви знайдете сучасні і якісні моделі, що мають великий список переваг. Нові моделі мають вдвічі меншу вагу і при цьому зберегли тривалий термін служби, а й без того хороші показники тепловіддачі ще підвищилися.

Нарешті, варіанти з чавуну нового зразка мають лаконічний привабливий дизайн і відмінно вписуються в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Правильно підключена батарея з чавуну має середньостатистичний термін служби 20-30 років, а за фактом цілком може функціонувати до 60 років. Так що подумати про покупку даних моделей потрібно навіть в тому випадку, якщо ви робите ультрасучасний ремонт. Естетична гладка поверхня і гармонійно підібраний відтінок фарби допоможуть у втіленні незвичайних дизайнерських рішень.

Де в Чернівцях купити чавунні радіатори?

Якщо ви бажаєте придбати для квартири, приватного будинку або виробничого приміщення перевірений радіатор з чавуну, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви отримуєте такі переваги:

  • низькі ціни на всі моделі;
  • швидка доставка по всій Україні (Чернівці та інші міста);
  • гарантовану якість товарів;
  • найактуальніші пропозиції в продажі.

Наші менеджери з радістю вас проконсультують, що б Ви зробили продуману покупку.

Робіть своє життя комфортніше разом з нами!