Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Чавунні радіатори в Івано-Франківську

на сторінку

Радіатори з чавуну поширені в побуті більше ста років, проте не втратили своєї популярності. Дані обігрівачі - доцільне рішення для побутового обігріву.

Особливості та переваги чавунних радіаторів

Величезну популярність на пострадянському просторі батареям з чавуну дозволили набути таких переваг:

  • довговічність - в умовах періодичного обслуговування вони здатні функціонувати більше 50 років;
  • невибагливість у догляді - всі заходи полягають у зміні прокладок між секціями і періодичному промиванні;
  • інерційність - такі батареї здатні утримувати тепло і віддавати його навіть після виключення котла;
  • бюджетність - економічність самого приладу і способу опалювати приміщення є ще одним вагомим плюсом.

У той же час, не варто ігнорувати нюанси роботи батарей з чавуну. Варто розуміти, що в таких теплообмінниках використовується застаріла технологія нагріву. Також серед нюансів - необхідність використання великих обсягів води, велику вагу і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також відноситься до списку нюансів, про які не зайвим буде пам'ятати перед покупкою. Дані теплоносії не можна вдаряти чи бити, тому що високий ризик залишитися без радіатора.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів однозначно не варто. У перевірених магазинах ви знайдете сучасні і якісні варіанти, які мають десятки достоїнств. Моделі останніх років мають в два рази меншу вагу і при цьому зберегли тривалий термін служби, а й без того високі рівні передачі тепла ще підвищилися.

До того ж, варіанти з чавуну нового зразка мають лаконічний привабливий дизайн і прекрасно впишуться в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Грамотно підключена батарея з чавуну має середній термін служби 20-30 років, а на практиці цілком може функціонувати до 60 років. Так що задуматися про придбання даних теплообмінників варто навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити ультрасучасний ремонт. Красива рівна поверхня і вдало обраний тон фарби допоможуть у втіленні незвичайних дизайнерських рішень.

Де в Івано-Франківську купити чавунні радіатори?

Якщо ви бажаєте придбати для будинку або інших приміщень надійний радіатор з чавуну, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви отримуєте такі плюси:

  • низькі ціни на всі моделі;
  • швидка доставка в будь-яку точку України (Івано-Франківськ та інші населені пункти);
  • гарантія якості продукції;
  • найактуальніші моделі в продажу.

Наші менеджери з радістю вас проконсультують, що б Ви зробили вигідну покупку.

Робіть своє життя комфортніше разом з нами!