Чавунні радіатори

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Висота радіатора

Чавунні радіатори в Києві

на сторінку

Радіатори з чавуну поширені в побуті більше століття, але не втратили своєї популярності. Такі обігрівачі - економічне рішення для побутового обігріву.

Особливості та переваги чавунних радіаторів

Величезну популярність на території країн колишнього СРСР батареям з чавуну дозволили завоювати такі переваги:

  • довговічність - при періодичному обслуговуванні вони можуть функціонувати понад півстоліття;
  • невибагливість у догляді - всі заходи полягають в заміні прокладок між секціями і рідкісним промиванням;
  • інерційність - такі батареї можуть утримувати тепло і віддавати його навіть після припинення роботи котла;
  • бюджетність - економічність самого обладнання і способу обігрівати приміщення є ще одною вагомою перевагою.

Тим не менш, не варто нехтувати особливостями роботи батарей з чавуну. Слід звернути увагу, що в подібних теплообменниках застосовується кілька старих технологій нагріву. Також в числі нюансів - необхідність використання солідної кількості води, велика вага і повільне нагрівання.

Крихкість чавунних батарей також можна віднести до списку нюансів, про які важливо пам'ятати перед здійсненням покупки. Дані теплоносії не можна вдаряти чи бити, тому що високий ризик втратити радіатора.

Говорити про застарілість чавунних радіаторів точно не варто. У перевірених магазинах ви побачите сучасні і якісні варіанти, які мають десятки переваг. Моделі останніх років мають вдвічі меншу вагу і при цьому зберегли довговічність, а й без того високі рівні передачі тепла ще підвищилися.

До того ж, моделі з чавуну сучасного зразка мають стриманий приємний дизайн і прекрасно вписуються в більшість інтер'єрів житлових і офісних приміщень.

Грамотно підключена батарея з чавуну має середній термін служби 20-30 років, а за фактом цілком може працювати до 60 років. Так що задуматися про покупку таких моделей потрібно навіть в тому випадку, якщо ви збираєтеся робити ультрасучасний ремонт. Красива гладка поверхня і добре підібраний відтінок фарби допоможуть у створенні незвичайних дизайнерських рішеннях.

Де в Києві купити чавунні радіатори?

Якщо ви бажаєте придбати для будинку або інших приміщень надійний чавунний радіатор, неодмінно зайдіть в інтернет-магазин Termounion. Наважуючись замовити продукцію у нас, ви отримуєте такі бонуси:

  • демократичні ціни на весь асортимент;
  • оперативна доставка в будь-яку точку України (Київ та інші міста);
  • гарантовану якість товарів;
  • найактуальніші варіанти в продажу.

Менеджери нашого магазину із задоволенням вас проконсультують, що б Ви зробили вигідну покупку.

Створюйте комфорт разом з нами!